Mało „Cosmiczna” inauguracja

13-08-2012

NOWOTANIEC.11 sierpnia rozgrywki w ramach IV ligi podkarpackiej zainaugurowali piłkarze Cosmosu Nowotaniec, którzy zremisowali bezbramkowo z Pogonią Leżajsk.

 

Cosmos po raz pierwszy w tym sezonie pokazał się na murawie w nowych strojach i po dobrym meczu, który owocował w sytuacje bramkowe tylko zremisował przed własną publicznością. Piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Kilkakrotnie minimalnie przestrzelał: Szałajko, Spaliński, Kłodowski oraz Jęczkowski (z rzutu wolnego) bądź też szczęśliwie interweniował golkiper przyjezdnych.

Swój debiut w barwach Cosmosu zaliczyli Damian Albrycht, Dominik Podgórski oraz Marcin Szałajko. Rozegrali oni dobre zawody. Bardzo dobrze w meczu pokazał się Szymon Pluskwik, który napędzał akcje ofensywne. Liczymy na lepszą skuteczność w następnych meczach a wyniki zapewne będą zadowalające. Kolejny mecz w środę 15.08 gdzie  Cosmos na wyjeździe podejmie Crasnovie Krasne.

Sędziował: Lesław Kogut (Jarosław)

Żółte kartka: Szałajko

Skład:

COSMOS: Albrycht, Podgórski, Jęczkowski, Śmietana, Majka (Laskowski 64′), Badowicz, Szałajko, Gołda, Sz Pluskwik, Kłodowski, Spaliński (68′ Szatkowski)

źródło: Cosmos Nowotaniec

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.