„Maluchem” wjechał do rowu!

15-02-2012

KALNICA/POWIAT LESKI. Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał mieszkaniec Kalnicy, który swoim „maluchem” wjechał do rowu w miejscowości Buk. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami, nie miał też przy sobie żadnych dokumentów pojazdu.


Wczoraj, tuż przed godziną 14 policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Buk. Zastali tam dwóch mężczyzn stojących obok leżącego w rowie fiata 126 p. Jeden z mężczyzn, 36-letni mieszkaniec Kalnicy przyznał się, że to on wjechał „maluchem” do rowu z powodu nadmiernej prędkości. Ponieważ policjanci wyczuli od kierującego silną woń alkoholu, poddali go badaniu na alkomacie, które wykazało 2,24 promila. Pasażer pojazdu, 50-latek z Kalnicy również był nietrzeźwy.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na przejażdżkę wybrał się bez żadnych dokumentów pojazdu.

Mężczyzna odpowie przed sądem za przestępstwo, jakim jest prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, za co grozi pozbawienie wolności do lat 2.

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.