TVBieszczady.pl TRANSMISJA NA ŻYWO : Ciarko PBS Sanok – Comarch Cracovia Kraków

19-01-2012

SANOK. Hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok zagrają z broniącą mistrzowskiego tytułu Comarch Cracovią Kraków w meczu 32 kolejki Polskiej Ligi Hokejowej. Emocji z pewnością nie zabraknie. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi TVBieszczady.pl .

Rywale znają się doskonale. W ramach sezonu 2011/2012 podopieczni Marka Ziętary rozegrali dziesięć pojedynków z „Pasami”. Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, wygraliśmy dwa z trzech spotkań towarzyskich, notując także jeden remis. Również trzykrotnie konfrontowaliśmy się w drodze po Puchar Polski, odnosząc komplet zwycięstw. Jeśli chodzi o mecze w PLH, zwyciężyliśmy w czterech starciach. Reasumując, sanoczanie mają doskonały bilans pojedynków z obrońcami tytułu: 9 zwycięstw i 1 remis.

ZOBACZ TRANSMISJĘ

Każdy mecz jest jednak inny i z dużą dozą pewności można mówić, że krakowianie zrobią wszystko, aby przerwać złą passę. Będzie to absolutny mecz na szczycie. Spotkają się lider z wiceliderem rozgrywek. Ciarko PBS Bank Sanok otwiera tabelę z dorobkiem 70 punktów. Cracovia ma na swoim koncie 64 oczka.

Ciarko PBS Bank Sanok – Comarch Cracovia Kraków, czwartek, godzina 18:00, Arena Sanok.

este


Zarząd Ciarko PBS BANK KH SANOK informuje, że wzorem meczu z Unią Oświęcim wprowadza sprzedaż biletów w siedzibie klubu.

Bilety na mecz z COMARCH Cracovią Kraków zakupić będzie można już od godziny 10:00

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.