Młodzież posprząta szlaki

SANOK. Urząd Miasta Sanoka i Gimnazjum nr 2 w Sanoku organizują „Rajd Integracyjny Pierwszoklasisty Grodzisko 2012”. Impreza, która powiązana jest z ogólnopolską akcją sprzątania świata, odbędzie się 27 września.

Około 100 gimnazjalistów z Gimnazjum nr 2 posprząta sanocki odcinek czerwonego szlaku turystycznego Sanok – Przemyśl oraz dydaktycznego Szlaku Ikon. Towarzyszyć temu będzie prelekcja w wykonaniu przedstawicieli: Urzędu Miasta Sanoka, Straży Miejskiej, Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Nadleśnictwa Brzozów.

Uczniowie wyruszą o godz. 8.00 spod sanockiego gimnazjum, następnie udadzą się w kierunku Białej Góry, Orlego Kamienia, Grodziska i cerkwi w Międzybrodziu.

Akcja sprzątania szlaków organizowana jest po raz drugi. W ubiegłym roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1, Szkoły Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 2 posprzątali odcinki szlaków biegnących przez Góry Słonne.

foto: Sprzątanie świata 2011

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."