REKLAMA
REKLAMA

Kultura parkowania w Sanoku i w Brzozowie

SANOK. Artykuł opublikowany na portalu Esanok.pl „Dbajmy o kulturę parkowania” wywołał dyskusją oraz spowodował, że na redakcyjną skrzynkę spłynęły fotografie przedstawiające absurdalne sytuacje związane z parkowaniem.

 

Pierwsze zdjęcie zostało nadesłane przez Internautę, który zwrócił uwagę na kulturę parkowania w swoim sąsiedztwie. Właściciel Fiata najprawdopodobniej chroniąc lakier przed promieniami słonecznymi. Znalazł miejsce w cieniu.

Kolejna fotografia została nadesłana z Brzozowa. Kierowca Fiata nie zauważył, że linie biegną inaczej aniżeli zaparkowany został samochód.

 

– Z dzieckiem w wózku musiałam iść ulicą. Ważne,że Hyundai, miał gdzie stanąć, tarasując cały chodnik. Brawo dla kierowcy! – pisze Internautka portalu Esanok.pl. Redakcja przyłącza się do słów uznania dla właściciela pojazdu.

 

 

Jeśli uważasz, że jest coś, o czym należałoby napisać (wydarzenie ważne, kontrowersyjne lub niejasne), wyślij do nas e-mail na adres: redakcja@esanok.pl lub zadzwoń 13 46 44 338 (gwarantujemy anonimowość).

W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za ważne.

Wybrane, zbadane i omówione tematy znajdą się na naszym portalu.

Czekamy na sygnały (zdjęcia, audio, wideo).

Poniżej formularz interwencyjny.

Redakcja portalu
Esanok.pl


[contact-form-7 404 "Not Found"]

24-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)