REKLAMA
REKLAMA

Kultura parkowania w Sanoku i w Brzozowie

SANOK. Artykuł opublikowany na portalu Esanok.pl „Dbajmy o kulturę parkowania” wywołał dyskusją oraz spowodował, że na redakcyjną skrzynkę spłynęły fotografie przedstawiające absurdalne sytuacje związane z parkowaniem.

 

Pierwsze zdjęcie zostało nadesłane przez Internautę, który zwrócił uwagę na kulturę parkowania w swoim sąsiedztwie. Właściciel Fiata najprawdopodobniej chroniąc lakier przed promieniami słonecznymi. Znalazł miejsce w cieniu.

Kolejna fotografia została nadesłana z Brzozowa. Kierowca Fiata nie zauważył, że linie biegną inaczej aniżeli zaparkowany został samochód.

 

– Z dzieckiem w wózku musiałam iść ulicą. Ważne,że Hyundai, miał gdzie stanąć, tarasując cały chodnik. Brawo dla kierowcy! – pisze Internautka portalu Esanok.pl. Redakcja przyłącza się do słów uznania dla właściciela pojazdu.

 

 

Jeśli uważasz, że jest coś, o czym należałoby napisać (wydarzenie ważne, kontrowersyjne lub niejasne), wyślij do nas e-mail na adres: redakcja@esanok.pl lub zadzwoń 13 46 44 338 (gwarantujemy anonimowość).

W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za ważne.

Wybrane, zbadane i omówione tematy znajdą się na naszym portalu.

Czekamy na sygnały (zdjęcia, audio, wideo).

Poniżej formularz interwencyjny.

Redakcja portalu
Esanok.pl


[contact-form-7 404 "Not Found"]

24-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)