Motocyklistka została ranna w wypadku

POWIAT BRZOZOWSKI. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 17 sierpnia w Domaradzu na drodze krajowej nr 9. Kierująca motocyklem zderzyła się czołowo z osobowym volkswagenem. W wyniku zdarzenia motocyklistka odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Około godz.19. dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu w Domaradzu na 234 kilometrze drogi krajowej nr 9. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca motocyklem prawdopodobnie na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z jadącym z przeciwka osobowym volkswagenem. 47-letni mieszkaniec Brzozowa kierujący volkswagenem został poddany badaniu na alkomacie. Był trzeźwy.

W wyniku tego zderzenia, 25-letnia mieszkanka Nowej Dęby, kierująca jednośladem odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."