Motocyklistka została ranna w wypadku

20-08-2012

POWIAT BRZOZOWSKI. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 17 sierpnia w Domaradzu na drodze krajowej nr 9. Kierująca motocyklem zderzyła się czołowo z osobowym volkswagenem. W wyniku zdarzenia motocyklistka odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Około godz.19. dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu w Domaradzu na 234 kilometrze drogi krajowej nr 9. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca motocyklem prawdopodobnie na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z jadącym z przeciwka osobowym volkswagenem. 47-letni mieszkaniec Brzozowa kierujący volkswagenem został poddany badaniu na alkomacie. Był trzeźwy.

W wyniku tego zderzenia, 25-letnia mieszkanka Nowej Dęby, kierująca jednośladem odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.

źródło: KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.