Nietrzeźwy traktorzysta wjechał do rowu

POWIAT SANOCKI.Kierujący traktorem wjechał do rowu, przewracając pojazd na lewy bok. Ranna została kobieta, która znajdowała się w kabinie. Policjanci ustalili, że traktorzysta był nietrzeźwy, dodatkowo nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami.

Ze zgłoszenia jakie wczoraj przed godz. 18. otrzymał dyżurny Policji wynikało, że w miejscowości Jaćmierz doszło do wypadku, w którym  ranna została kobieta. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący traktorem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego traktor wraz z przyczepą przewrócił się na lewą stronę. W kabinie oprócz kierującego 42-letniego mieszkańca powiatu sanockiego znajdowały się dwie kobiety w wieku 46 i 21 lat. Starsza z urazem głowy została przewieziona do szpitala. Młodsza nie doznała żadnych obrażeń.

Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny, w organizmie miał niemal promil alkoholu. Ponadto okazało się, że nie posiada on żadnych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. O karze dla niego zdecyduje sąd.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."