Odwiedziny siostry Almy Orzechowskiej i siostry Teresy w sanockim szpitalu!

SANOK. Dnia 17 lutego 2012 r. Szpital Specjalistyczny w Sanoku odwiedziły siostry z Zakonu Sióstr Służebniczek NMP: siostra Alma Orzechowska i siostra Teresa. Obie mieszkają i pełnią posługę zakonną w Würzburgu na terenie Niemiec.

 

Siostra Alma Orzechowska od wielu lat pomaga sanockiemu szpitalowi i licznym instytucjom zajmującym się pomocą społeczną przesyłając różnorodne dary, w tym sprzęt medyczny.

Są to urządzenia i wyposażenie medyczne pozyskiwane od niemieckich szpitali oraz osób prywatnych. Dzięki tym działaniom nasza placówka otrzymała ostatnio łóżka ortopedyczne i rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, chodziki, łóżeczka dla noworodków, wózki kuchenne i pościel.

Podczas obecnej wizyty w Sanoku Siostry Służebniczki zwiedziły m.in. Szpitalny Oddział Ratunkowy, Pracownię Endoskopii, Oddział Położniczy, Pracownię TK, Oddział Chorób Wewnętrznych, Stację Dializ i Oddział Kardiologii. Zaplanowane także zostały dalsze charytatywne działania na rzecz pacjentów sanockiego szpitala.

SPZOZ Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."