Pijany 21-latek ucieczkę przed policją zakończył na żywopłocie

27-03-2012

POWIAT BRZOZOWSKI. W poniedziałek (26 marca)  brzozowscy policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego seatem, lecz mężczyzna zignorował podawane sygnały i podjął próbę ucieczki.

 

Swoją jazdę 21-latek zakończył w sąsiednim powiecie wjeżdżając w żywopłot rosnący przy jednej z posesji w Lutczy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był pijany.

Wczoraj późnym wieczorem brzozowscy policjanci z ruchu drogowego podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego seatem. Pomimo użycia przez funkcjonariuszy  sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazujących zatrzymanie pojazdu, kierowca nadal kontynuował jazdę ignorując podawane polecenia i podjął próbę ucieczki. Policjanci podjęli za nim pościg. Mężczyzna swoją jazdę zakończył po przejechaniu kilkunastu kilometrów w sąsiednim powiecie. W trakcie ucieczki kierowca seata na jednym z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w żywopłot rosnący przy jednej z posesji w Lutczy.

Policjanci ustalili, że kierujący to 21-letni mieszkaniec Jasienicy Rosielnej. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że był pijany, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń.

Młody człowiek stracił już swoje prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie karnie.

KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.