Pijany 72-letni kierowca wjechał do rowu

POWIAT LESKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór w miejscowości Bóbrka. Kierujący fiatem seicento wjechał do przydrożnego rowu, wywracając pojazd.

Zarówno 72-letni kierowca, jak i jego 58-letni pasażer byli pijani.

Policjanci ustalili, że w sobotę mężczyźni wspólnie pili alkohol. Około godz. 18 starszy z mężczyzn postanowił pojechać do sklepu po zakupy. Podróż zakończyła się w przydrożnym rowie. Policjanci ustalili, że 72-letni właściciel fiata miał w organizmie 1,61 promila alkoholu. Trafił do leskiego szpitala na obserwację. W chwili gdy policyjny patrol przyjechał na miejsce kolizji drogowej pasażer pojazdu zdążył się oddalić. Policjanci znaleźli go w domu. 58-letni mężczyzna miał w organizmie 3,36 promila alkoholu.

Dziś obaj mężczyźni wyjaśnią jak doszło do zdarzenia. Kierowca fiata odpowie za przestępstwo, jakim jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

KPP Lesko

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."