Aktualizacja: Pijany kierowca potrącił 16-latkę, nie udzielił jej pomocy i próbował uciec z miejsca wypadku! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

SANOK. W dniu dzisiejszym około godziny 15.15 (12 stycznia) przy ulicy Królowej Bony doszło do wypadku drogowego. 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący pojazdem marki BMW wpadł w poślizg i uderzył w grupę osób znajdujących się na chodniku.

W zdarzeniu ucierpiała 16-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, która została przewieziona do sanockiego szpitala. Najprawdopodobniej jej stan jest stabilny.

Po zdarzeniu mężczyzna nie udzielił poszkodowanej pomocy, lecz rozpoczął ucieczkę. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji.

Sprawca w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Badania alkomatem wykazały ponad 2 promile alkoholu we krwi.


 

 


UZUPEŁNIENIE INFORMACJI:

Zatrzymania sprawcy dokonało trzech mężczyzn (2 cywili oraz będący po służbie funkcjonariusz KPP Lesko), którzy zabezpieczyli go do momentu przyjazdu funkcjonariuszy.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."