Pijany mieszkaniec powiatu brzozowskiego zakończył swoją jazdę na betonowym przepuście

09-08-2012

POWIAT BRZOZOWSKI. Nawet do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mężczyźnie, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował fiatem. Pijany kierowca zakończył swoją jazdę uderzając w betonowy przepust. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 21 w Haczowie. Policjanci z Posterunku Policji w Haczowie patrolując teren tej samej miejscowości zauważyli, że jadący z naprzeciwka fiat cinquecento zjechał na pobocze, po czym uderzył w betonowy przepust. Funkcjonariusze widząc to podjechali bliżej miejsca zdarzenia, by  udzielić pomocy kierującemu. Na miejsce niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia.

Policjanci ustalili, że za kierownicą pojazdu siedział 29-letni mieszkaniec Haczowa. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał, a obrażenia, jakich 29-latek nie były groźne. Kierowca po zaopatrzeniu medycznym został zwolniony do domu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.