Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami jedne z ostatnich jesiennych kolejek rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej,  oraz klasy A.

Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (XV kolejka)
Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl 4:1
Stal Mielec – Podlasie Biała Podlaska 1:1
Avia Świdnik – Izolator Boguchwała 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Rafineria/Czarni Jasło 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orzeł Przeworsk 3:0
Stal Kraśnik – Orlęta Łuków 0:1
Chełmianka Chełm – Lublinianka Wieniawa Lublin 0:3
Stal Sanok – Karpaty Krosno 1:1




IV liga, grupa podkarpacka (XV kolejka)
Żurawianka Żurawica – Piast Tuczempy 2:0
Strumyk Malawa – Cosmos Nowotaniec 2:3
Pogoń Leżajsk – Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2
Crasnovia Krasne – Wisłok Strzyżów 4:0
JKS 1909 Jarosław – OKS Mokrzyszów 1:0
Rzemieślnik Pilzno – Przełęcz Dukla 2:0
Stal Nowa Dęba – Resovia II 3:0
LZS Turbia – Sokół Sieniawa 0:5

Tabela po rundzie jesiennej (mecze – punkty – bramki)
1. JKS 1909 Jarosław 15, 36, 36-13
2. Crasnovia Krasne 15, 31, 36-15
3. Sokół Sieniawa 15, 30, 37-14
5. Cosmos Nowotaniec 15, 23, 23-21



Klasa okręgowa, grupa Krosno (XV kolejka)
Partyzant Targowiska – Iskra Przysietnica 3:2
Iwonka Iwonicz – Szarotka Uherce 3:0
Start Rymanów – Przełom Besko 0:1
LKS Pisarowce – Burza Rogi 5:1
LKS Skołyszyn – Grabowianka Grabówka 4:0
Stal II Sanok – LKS Głowienka 1:3
Nafta Jedlicze  – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:2
Górnik Strachocina – Kotwica Korczyna 0:4
Pauza: Leśnik Baligród

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Partyzant Tragowiska  15, 31, 35-15
2. LKS Pisarowce 14, 31, 43-25
3. LKS Skołoszyn 14, 28, 25-15
4. Przełom Besko 14, 27, 25-12
15. Stal II Sanok 14, 12, 12-27
17. Górnik Strachocina 14, 11, 12-32



Klasa A, grupa Krosno I (XIV kolejka)
Orzeł Bażanówka – Karpaty Klimkówka 1:3
Błękitni Jasienica Rosielna – LKS Haczów 1:0
Sanovia Lesko – Brzozovia Brzozów 4:2
Płomień Zmiennica – LKS Długie 5:1
Zgoda Zarszyn – Wisłok Sieniawa 3:1
LKS Izdebki – Orion Pielnia 1:2
Szarotka Nowosielce – Bukowianka Bukowsko 1:1
Pauza: Nelson Polańczyk

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Płomień Zmiennica 14, 30, 34-17
2. LKS Zarszyn 13, 25, 25-11
3. Sanovia Lesko 13, 24, 26-14
4. Orion Pielnia 13, 24, 30-27
8. LKS Długie 13, 19, 25-28
10. Orzeł Bażanówka 13, 16, 20-20
12. Szarotka Nowosielce 13, 12, 20-31
14. Bukowianka Bukowsko 13, 9, 13-24



Klasa B, grupa Krosno I (tabela po rundzie jesiennej)
Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Juventus Poraż  13, 28, 30-14
2. LKS Golcowa 13, 24, 30-18
3. Pogórze Srogów Górny 13, 23, 28-23
5. Victoria Pakoszówka 13, 22, 17-13
7. LKS Płowce/Stróże Małe 13, 19, 23-19
8. LKS Tarnawa 13, 19, 21-17
9. Cosmos II Nowotaniec 13, 19, 27-23
11. Remix Niebieszczany 13, 12, 15-29
12. ULKS Czerteż 13, 10, 16-31
13. LKS Czaszyn 13, 9, 13-31


Klasa C, grupa Krosno I (tabela po rundzie jesiennej)
Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Drzewiarz Rzepedź 10, 27, 43-11
2. Pionier Średnia Wieś 10, 25, 26-8
3. Bieszczady Jankowce 10, 22, 37-18
4. Osława Zagórz 10, 21, 33-15
5. Orkan Markowce 10, 16, 29-24
6. Grodzisko Trepcza 10, 15, 22-20
10. Grom Sanoczek 10, 4, 14-43
11. Gabry Łukowe 10, 3, 11-47


Klasa C, grupa Krosno II (tabela po rundzie jesiennej)
Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Orzeł Milcza 12, 25, 34-19
2. Iskra Iskrzynia 12, 25, 21-9
3. Cisy Jabłonica Polska 12, 24, 29-19
5. LKS Odrzechowa 12, 20, 26-19

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."