Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami inauguracyjny weekend piłkarski. Swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga (I kolejka)

Lublinianka Wieniawa Lublin – Stal Sanok 0:1

Tabela:
1. Orzeł Przeworsk 1m. 3pkt
2. Avia Świdnik 1m. 3pkt
3. Tomasovia Tomaszów Lubelski 1m. 3pkt
4. Stal Sanok 1m. 3pkt

 

IV liga (I kolejka)

Cosmos Nowotaniec – Pogoń Leżajsk 0:0

Tabela:
1. Crasnovia Krasne 1m. 3 pkt
2. Żurawianka Żurawica 1m. 3 pkt
3. Przełęcz Dukla 1m. 3pkt

6. Cosmos Nowotaniec 1m. 1pkt

 

Klasa okręgowa, Krosno (I kolejka)

Przełom Besko – Stal II Sanok 2:0
Leśnik Baligród – Start Rymanów 2:1
Szarotka Uherce – LKS Skołyszyn 2:0
Grabowianka Grabówka – Górnik Strachocina 0:0
Iskra Przysietnica – LKS Pisarowce 2:2

Pauza: Bieszczady Ustrzyki Dolne

Tabela:
1. Partyzant Targowiska 1m. 3pkt
2. Szarotka Uherce 1m. 3pkt

6. Leśnik Baligród 1m. 3pkt
7. LKS Pisarowce 1m. 3pkt

9. Górnik Strachocina 1m 1pkt

15. Stal II Sanok 1m 0pkt

 

Klasa A, Krosno I (I kolejka)

Nelson Polańczyk – Orion Pielnia 1:2
Orzeł Bażanówka – Brzozovia Brzozów 2:2
Karpaty Klimkówka – Bukowianka Bukowsko 0:1
Błękitni Jasienica Rosielna – Sanbud Długie 1:2
LKS Zarszyn – LKS Izdebki 1:0
Szarotka Nowosielce – LKS Haczów 2:2

Pauza: Sanovia Lesko

Tabela:
1. Płomień Zmiennica 1m. 3pkt
2. Sanbud Długie 1m. 3pkt
Orion Pielnia 1m. 3pkt
4. Bukowianka Bukowsko 1m 3pkt
LKS Zarszyn 1m. 3pkt
6. Brzozovia Brzozów 1m 1pkt

8. Szarotka Nowosielce 1m. 1pkt

12. Nelson Polańczyk 1m. 0pkt

 

Klasa B, Krosno I (I kolejka)

Remix Niebieszczany – Otryt Lutowiska 4:2
Cosmos II Nowotaniec – ULKS Czerteż 3:1 (mecz odbył się w Pobiednie)
LKS Tarnawa – LKS Płowce/Stróże Małe w Zagórzu 1:2
Lotniarz Bezmiechowa – Victoria Pakoszówka 1:0
Juventus Poraż – LKS Czaszyn 2:0
Pogórze Srogów Górny – Górnik Grabownica Starzeńska 0:1

Tabela:
1. Remix Niebieszczany 1m. 3pkt
2. Cosmos II Nowotaniec 1m. 3pkt
3. Juventus Poraż 1m. 3pkt
4. LKS Płowce/Stróże Małe 1m. 3pkt
5. Górnik Grabownica Starzeńska 1m. 3pkt
Lotniarz Bezmiechowa 1m. 3pkt
7. LKS Golcowa 1m. 1pkt
8. Jawornik Czarna 1m. 1pkt
9. LKS Tarnawa 1m. 0pkt
10. Victoria Pakoszówka 1m. 0pkt
Pogórze Srogów Górny 1m. 0pkt
12. Otryt Lutowiska 1m. 0pkt
13. ULKS Czerteż 1m. 0pkt
14. LKS Czaszyn 1m. 0pkt

 

Klasa C, Krosno I (I kolejka)

Krokus Ropienka – Gabry Łukowe 3:4
Pionier Średnia Wieś – Drzewiarz Rzepedź 1:2
Orkan Markowce – Tyrawia Tyrawa Solna 4:2
Osława Zagórz – LKS Olszanica 2:0
Bieszczady Jankowce – Grodzisko Trepcza 2:1

Pauza: Grom Sanoczek

Tabela:
1. Orkan Markowce 1m. 3pkt
2. Osława Zagórz 1m. 3pkt
3. Gabry Łukowe 1m. 3pkt
4. Bieszczady Jankowce 1m. 3pkt
Drzewiarz Rzepedź 1m. 3pkt

8. Krokus Ropienka 1m. 0pkt
9. Pionier Średnia Wieś 1m. 0pkt
Grodzisko Trepcza 1m. 0pkt
11. Tyrawia Tyrawa Solna 1m. 0pkt
12. LKS Olszanica 1m. 0pkt


Klasa C, Krosno II (I kolejka)

LKS Odrzechowa – Iskra Iskrzynia 3:2 (mecz odbył się w Sieniawie)

Tabela:
1. San Odrzec 1m. 3pkt
Orzeł Milcza 1m. 3pkt
3. Victoria Niebocko 1m. 3pkt

5. LKS Odrzechowa 1m. 3pkt

 

Foto: Tomasz Sowa

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."