Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami IX i VIII kolejka rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (IX kolejka)
Czarni Jasło – Polonia Przemyśl 1:2
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 4:4
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Łuków 1:0
Unia Nowa Sarzyna – Lublinianka Wieniawa Lublin 1:0
Stal Mielec – Karpaty Krosno 2:0
Avia Świdnik – Stal Sanok 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm 4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Kraśnik 8:1


IV liga, grupa podkarpacka (IX kolejka)
Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy 0:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa – OKS Mokrzyszów 2:0
Cosmos Nowotaniec – Przełęcz Dukla 1:1
Żurawianka Żurawica – Resovia II 0:1
Strumyk Malawa – Sokół Sieniawa 4:2
Pogoń Leżajsk – LZS Turbia 4:0
Crasnovia Krasne – Stal Nowa Dęba 1:1
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno 4:1

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. JKJ 1909 Jarosław 9, 20, 25-11
2. Piast Tuczempy 9, 20, 14-7
3. Sokół Sieniawa 9, 19, 27-10
10. Cosmos Nowotaniec 9, 11, 10-10


Klasa okręgowa, grupa Krosno (IX kolejka)
Szarotka Uherce – Burza Rogi 1:2
Iskra Przysietnica – Grabowianka Grabówka 0:0
Leśnik Baligród – LKS Głowienka 4:0
Partyzant Targowiska – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:1
Iwonka Iwonicz – Kotwica Korczyna 4:2
Start Rymanów – Górnik Strachocina 4:1
LKS Skołyszyn – Stal II Sanok 3:2
LKS Pisarowce – Nafta Jedlicze 26 września, 16:30
Pauza: Przełom Besko

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Partyzant Tragowiska  9, 16, 19-6
2. Leśnik Baligród 9, 15, 15-16
3. LKS Głowienka 8, 15, 11-11
5. Stal II Sanok 9, 14, 15-13
7. Przełom Besko 8, 13, 15-8
12. LKS Pisarowce 7, 10, 14-17
17. Górnik Strachocina 9, 7, 8-20


Klasa A, grupa Krosno I (VII kolejka)
Bukowianka Bukowsko – Sanovia Lesko  2:1
Płomień Zmiennica – Błękitni Jasienica Rosielna 2:0
Nelson Polańczyk – Orzeł Bażanówka 1:2
LKS Zarszyn – Szarotka Nowosielce 1:1
LKS Izdebki – Karpaty Klimkówka 0:3
Orion Pielnia – LKS Haczów 3:2
Wisłok Sieniawa – Brzozovia Brzozów 4:0
Pauza: Sanbud Długie

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Wisłok Sieniawa 8, 17, 17-11
2. Płomień Zmiennica 8, 16, 21-11
3. LKS Zarszyn 8, 16, 17-7
5. Orion Pielnia 8, 14, 17-15
6. Sanbud Długie 7, 11, 13-13
7. Orzeł Bażanówka 7, 10, 10-9
11. Bukowianka Bukowsko 8, 8, 9-13
14. Szarotka Nowosielce 7, 5, 9-18


Klasa B, grupa Krosno I (VIII kolejka)
Jawornik Czarna – Lotniarz Bezmiechowa 2:4
Cosmos II Nowotaniec – LKS Tarnawa 0:0
Pogórze Srogów Górny – LKS Czaszyn 4:0
Górnik Grabownica Starzeńska – LKS Płowce/Stróże Małe 2:0
ULKS Czerteż – Victoria Pakoszówka 0:3
LKS Golcowa – Remix Niebieszczany 4:0
Juventus Poraż – Otryt Lutowiska 5:1

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Pogórze Srogów Górny 8, 16, 21-13
2. Juventus Poraż  8, 16, 18-9
3. Górnik Grabownica Starzeńska 8, 14, 10-8
4. Victoria Pakoszówka 8, 13, 8-4
8. Cosmos II Nowotaniec 8, 10, 13-12
9. ULKS Czerteż 8, 10, 11-18
10. LKS Płowce/Stróże Małe 8, 9, 10-8
11. LKS Tarnawa 8, 9, 13-12
12. Remix Niebieszczany 8, 8, 7-15
13. LKS Czaszyn 8, 8, 7-13


Klasa C, grupa Krosno I (VIII kolejka)
Tyrawia Tyrawa Solna – Grodzisko Trepcza 1:3
Orkan Markowce – LKS Olszanica 3:0
Pionier Średnia Wieś – Osława Zagórz 2:2
Bieszczady Jankowce – Grom Sanoczek 7:2
Drzewiarz Rzepedź – Krokus Ropienka 3:0
Pauza: Gabry Łukowe

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Pionier Średnia Wieś 8, 19, 19-7
2. Bieszczady Jankowce 8, 18, 27-13
3. Drzewiarz Rzepedź 7, 18, 29-9
4. Osława Zagórz 7, 14, 20-9
5. Orkan Markowce 8, 13, 23-18
6. Grodzisko Trepcza 7, 12, 17-13
9. Grom Sanoczek 7, 4, 13-31
10. Gabry Łukowe 7, 3, 8-37


Klasa C, grupa Krosno II (VIII kolejka)
LKS Hłudno – Orzeł Milcza 2:5
San Nozdrzec – LKS Odrzechowa 1:0
Orzeł Pustyny – LKS Wesoła 1:0
LKS Trześniów – Iskra Iskrzynia 3:0
Beskid Posada Górna – Zryw Dydnia 4:0
Victoria Niebocko – LKS Wzdów 1:3
Pauza: Cisy Jabłonica Polska

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Orzeł Pustyny 8, 18, 17-8
2. Cisy Jabłonica Polska 7, 15, 14-10
3. Orzeł Milcza 7, 15, 20-9
11. LKS Odrzechowa 7, 7, 10-13

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."