REKLAMA
REKLAMA

Młodzież posprząta szlaki

SANOK. Urząd Miasta Sanoka i Gimnazjum nr 2 w Sanoku organizują „Rajd Integracyjny Pierwszoklasisty Grodzisko 2012”. Impreza, która powiązana jest z ogólnopolską akcją sprzątania świata, odbędzie się 27 września.

Około 100 gimnazjalistów z Gimnazjum nr 2 posprząta sanocki odcinek czerwonego szlaku turystycznego Sanok – Przemyśl oraz dydaktycznego Szlaku Ikon. Towarzyszyć temu będzie prelekcja w wykonaniu przedstawicieli: Urzędu Miasta Sanoka, Straży Miejskiej, Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Nadleśnictwa Brzozów.

Uczniowie wyruszą o godz. 8.00 spod sanockiego gimnazjum, następnie udadzą się w kierunku Białej Góry, Orlego Kamienia, Grodziska i cerkwi w Międzybrodziu.

Akcja sprzątania szlaków organizowana jest po raz drugi. W ubiegłym roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1, Szkoły Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 2 posprzątali odcinki szlaków biegnących przez Góry Słonne.

foto: Sprzątanie świata 2011

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

24-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)