Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami X i IX kolejka rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (X kolejka)
Polonia Przemyśl – Stal Kraśnik 3:0
Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:4
Stal Sanok – Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (VIDEO HD, ZDJĘCIA)
Karpaty Krosno – Avia Świdnik 0:4
Lublinianka Wieniawa Lublin – Stal Mielec 0:3
Orlęta Łuków – Unia Nowa Sarzyna 1:4
Orzeł Przeworsk – Podlasie Biała Podlaska 0:2
Czarni Jasło – Izolator Boguchwała 1:2


IV liga, grupa podkarpacka (X kolejka)
Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 2:0
Stal Nowa Dęba – JKS 1909 Jarosław 1:2
LZS Turbia – Crasnovia Krasne 1:7
Sokół Sieniawa – Pogoń Leżajsk 0:0
Resovia II – Strumyk Malawa 1:3
Przełęcz Dukla – Żurawianka Żurawica 1:0
OKS Mokrzyszów  – Cosmos Nowotaniec 2:0
Wisłok Strzyżów – Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:0

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. JKS 1909 Jarosław 10, 23, 27-12
2. Piast Tuczempy 10, 23, 16-7
3. Crasnovia Krasne 10, 21, 23-11
11. Cosmos Nowotaniec 10, 11, 10-12


Klasa okręgowa, grupa Krosno (X kolejka)
Nafta Jedlicze – LKS Skołyszyn  0:1
Górnik Strachocina – LKS Pisarowce 2:4
Kotwica Korczyna – Start Rymanów 2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Iwonka Iwonicz 1:1
LKS Głowienka – Partyzant Targowiska 1:3
Grabowianka Grabówka – Leśnik Baligród 2:0
Burza Rogi – Iskra Przysietnica 1:1
Przełom Besko – Szarotka Uherce 3:1
Pauza: Stal II Sanok

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Partyzant Tragowiska  10, 20, 23-8
2. LKS Głowienka 9, 18, 15-10
3. Przełom Besko 9, 16, 18-9
4. LKS Pisarowce 9, 16, 21-20
7. Stal II Sanok 9, 14, 15-13
17. Górnik Strachocina 10, 7, 10-24


Klasa A, grupa Krosno I (IX kolejka)
Sanbud Długie – Wisłok Sieniawa 2:0
Brzozovia Brzozów – Orion Pielnia 2:2
LKS Haczów – LKS Izdebki 2:2
Karpaty Klimkówka – LKS Zarszyn 0:2
Szarotka Nowosielce – Nelson Polańczyk 2:0
Orzeł Bażanówka – Płomień Zmiennica 0:1
Błękitni Jasienica Rosielna – Sanovia Lesko 0:5
Pauza: Bukowianka Bukowsko

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Płomień Zmiennica 9, 19, 22-11
2. LKS Zarszyn 9, 19, 19-7
3. Wisłok Sieniawa 9, 17, 17-13
4. Orion Pielnia 9, 15, 19-17
6. Sanbud Długie 8, 14, 15-13
9. Orzeł Bażanówka 8, 10, 10-10
12. Szarotka Nowosielce 8, 8, 11-18
13. Bukowianka Bukowsko 8, 8, 9-13


Klasa B, grupa Krosno I (IX kolejka)
Remix Niebieszczany – ULKS Czerteż 2:1
Victoria Pakoszówka – Górnik Grabownica Starzeńska 1:0
LKS Płowce/Stróże Małe – Pogórze Srogów Górny 5:1
LKS Czaszyn – Cosmos II Nowotaniec 2:3
LKS Tarnawa – Jawornik Czarna 2:1
Lotniarz Bezmiechowa – Otryt Lutowiska 3:1
LKS Golcowa – Juventus Poraż 3:1

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Juventus Poraż  9, 16, 19-12
2. Pogórze Srogów Górny 9, 16, 22-18
3. Victoria Pakoszówka 9, 16, 9-4
7. Cosmos II Nowotaniec 9, 13, 16-14
8. LKS Płowce/Stróże Małe 9, 12, 15-11
9. LKS Tarnawa 9, 12, 15-13
11. Remix Niebieszczany 9, 11, 9-16
12. ULKS Czerteż 9, 10, 12-20
13. LKS Czaszyn 9, 8, 9-16


Klasa C, grupa Krosno I (IX kolejka)
Osława Zagórz – Bieszczady Jankowce 3:3
LKS Olszanica – Pionier Średnia Wieś 0:5
Grodzisko Trepcza – Gabry Łukowe 2:0
Drzewiarz Rzepedź – Tyrawia Tyrawa Solna 7:0
Krokus Ropienka – Grom Sanoczek 2:0
Pauza: Orkan Markowce

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Pionier Średnia Wieś 9, 22, 24-7
2. Drzewiarz Rzepedź 8, 21, 36-9
3. Bieszczady Jankowce 8, 19, 30-16
4. Osława Zagórz 8, 15, 23-12
5. Grodzisko Trepcza 8, 15, 19-13
6. Orkan Markowce 8, 13, 23-18
10. Grom Sanoczek 8, 4, 13-33
11. Gabry Łukowe 8, 3, 8-39


Klasa C, grupa Krosno II (IX kolejka)
Zryw Dydnia – LKS Trześniów 2:2
Iskra Iskrzynia – Orzeł Pustyny 2:0
LKS Wesoła – San Nozdrzec 2:1
LKS Odrzechowa – LKS Hłudno 3:2
Orzeł Milcza – LKS Wzdów 4:2
Cisy Jabłonica Polska – Victoria Niebocko 5:1
Pauza: Beskid Posada Górna

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Orzeł Pustyny 9, 18, 17-10
2. Cisy Jabłonica Polska 8, 18, 19-11
3. Orzeł Milcza 8, 18, 24-11
9. LKS Odrzechowa 8, 10, 10-13

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."