Podlasie Biała Podlaska na drodze Stali Sanok

PIŁKA NOŻNA. Po zwycięstwie na własnym terenie z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1:0, podopiecznym Ryszarda Federkiewicza przyjdzie skonfrontować piłkarskie umiejętności z zawodnikami Podlasia Biała Podlaska. Mecz odbędzie się na boisku przeciwnika, w sobotę o godzinie 15:00.

Nasz najbliższy przeciwnik to obecnie szósta siła III ligi. W 19 spotkaniach Podlasie zdobyło 28 punktów, o siedem więcej od Stali Sanok, która nadal znajduje się w strefie spadkowej (14. miejsce). W meczu pierwszej rundy padł remis 1:1, który w 80. minucie dla gospodarzy uratował Piotr Łuczka.

Rywalizacja z Podlasiem będzie wstępem do podwójnego meczu derbowego z Karpatami Krosno. Najpierw (18.04., godzina 16:30), zagramy w Krośnie w ramach walki o Puchar Polski, by cztery dni później (22.04., godzina 12:00) przywitać Karpaty na stadionie w Sanoku i walczyć o kolejną ligową zdobycz.

Foto: Tomasz Sowa

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."