Policjanci zatrzymali złodziei sklepowych

26-03-2012

LESKO. Na gorącym uczynku policjanci zatrzymali trójkę złodziei, którzy w sobotnie popołudnie okradli market na ul. Jana Pawła II w Lesku. Ze sklepu złodzieje wynieśli artykuły na łączną kwotę 346 zł, które zostały zwrócone do sklepu.  W domku campingowym nad Sanem, który był miejscem spotkań złodziejskiej grupki, policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z wcześniejszych kradzieży.

O podejrzanym zachowaniu klientów sklepu zawiadomił pracownik marketu. Policjanci zatrzymali trzy osoby, które wyniosły ze sklepu schowane przedmioty: m.in. wódkę, kosmetyki, słodycze. W chwili kradzieży złodzieje byli nietrzeźwi: 22-letnia mieszkanka Leska miała w organizmie 1,75 promila, 40-letnia mieszkanka Nowej Wsi 0,26 promila, a 37-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania 2,96 promila alkoholu.

W miejscu, gdzie spotykali się złodzieje, policjanci znaleźli dalsze łupy. W domku campingowym nad Sanem ukryte były kosmetyki, artykuły spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego, zaś obok domku leżały puste opakowania po wypitym już, również kradzionym alkoholu.
Zatrzymane osoby odpowiedzą za przestępstwo kradzieży, zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Lesko

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.