POWIAT LESKI: Pijany wjechał do rowu, po czym usnął na chodniku

16-07-2012

POWIAT LESKI. Policjanci, którzy w noc z soboty na niedzielę zostali wezwani na miejsce kolizji na drodze Cisna – Żubracze, zastali samochód w rowie. Jego kierowcę znaleźli kilka kilometrów dalej, leżącego na chodniku w centrum Cisnej. Mężczyzna był pijany, w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia policjanci zostali wezwani o godz. 22.30. Kierowca jadący drogą z Cisnej do Żubraczego zauważył w rowie samochód osobowy. Policjanci na podstawie śladów komunikacyjnych wstępnie stwierdzili, że kierujący BMW jechał zbyt szybko, przez co wpadł w poślizg, wjechał do rowu, którym przejechał ponad 50 metrów i zatrzymał się dopiero na drewnianym słupie telefonicznym, który złamał.


Kierowcę BMW policjanci znaleźli w centrum Cisnej. Mężczyzna leżał na chodniku. Miał niekompletne ubranie, był brudny i jak się okazało pijany, w organizmie miał 1,80 promila alkoholu. Dodatkowo podczas sprawdzania mężczyzny policjanci ustalili, że 24-latek z Łańcuta ma aktywny, wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

źródło: KPP Lesko

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.