Próba odwołania starosty leskiego nie wypaliła

05-12-2012

LESKO24.PL / PODKARPACIE. Sześciu radnych Rady Powiatu Leskiego domagało się odwołania Marka Pańko ze stanowiska starosty leskiego. Na wczorajszej sesji wniosek nie został przegłosowany. Opozycja wcale jednak nie ma zamiaru składać broni. Za pół roku chce złożyć wniosek powtórnie. Starosta leski zupełnie się tym wnioskiem nie przejmuje. Uważa, że stanowi stek kłamstw i pomówień.

Dorota Mękarska

Marek Pańko pełni funkcję starosty leskiego od dnia 30.10.2010 roku – czytamy we wniosku. – W tym okresie dał się poznać jako osoba apodyktyczna, nie znosząca jakiegokolwiek sprzeciwu, traktująca odmienne od swojego zdanie jedynie jako wyraz nieuzasadnionej krytyki oraz personalnego niemal ataku na jego osobę.

Zdaniem składających wniosek, to właśnie poważna labilność emocjonalna Marka Pańko jest główną przyczyną wielu konfliktów i nieporozumień, które od dwóch lat mają miejsce podczas posiedzeń Rady Powiatu Leskiego.

-To odczucia subiektywne radnych opozycji, nie wnoszące nic konstruktywnego do pracy Rady Powiatu – Marek Pańko bagatelizuje te słowa.

Ciąg dalszy artykułu na stronie internetowej lesko24.pl

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.