REKLAMA

Rozmowy o stwardnieniu rozsianym w Sanockim Oddziale PTSR

SANOK. W dniu 13.07.2012r (piątek) o godzinie 17 Sanocki Oddział PTSR gościć będzie pana Zbyszka Rękasa i Marka Żukiewicza, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat stwardnienia rozsianego. Zapraszamy członków jak i wszystkich zainteresowanych.


Sanocki Oddział PTSR gościć  będzie dwie, bardzo ciekawe osoby, na przyjacielskim, swobodnym w charakterze spotkaniu, w którym mogą uczestniczyć wszyscy i w luźnej rozmowie zadawać pytania czy też wypowiadać swoje opinie jak i rady, których z chęcią wysłuchamy.

Korzystając z obecności w Bieszczadach, zaprosiliśmy i zaproszenie przyjął pan Zbyszek Rękas. Opowie on o sobie, o rehabilitacji wielowymiarowej, o SM inaczej…

Jest to osoba po ciężkich przejściach związanych z chorobą i wielkim zwycięstwie, osiągniętym właśnie między innymi ,dzięki stosowaniu tych”innych” metod rehabilitacji.

Następnym gościem będzie pan Marek Żukiewicz. Przedstawi nam swoje koncepcje i serwis internetowy „Recepta.tv”, którego częścią będzie internetowa telewizja z możliwością łączenia się na żywo, każdego oglądającego uczestnika!

Jest to człowiek z wielkim zapałem i pomysłami, który porusza niebo i ziemię, aby pomóc swojej żonie i jak się okazuje wielu, wielu innym chorym przy okazji, mobilizując nas do działania! Mamy nadzieję na owocną i długą współpracę!

Spotkania odbywają się  w Sali Edukacyjnej Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Sanoku, ul. 800-lecia 26. Szczegółowe informacje pod nr. telefonu 606 753 308.

PTSR Oddział Sanok

10-07-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.