Sanocka dominacja

PŁYWANIE. W Sanoku odbył się półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Zawody zdominowali reprezentanci naszego miasta, którzy wygrywali w siedmiu z dziewięciu konkurencji.

Sztafeta 6 razy 25 m stylem dowolnym dziewcząt (rocznik 1999 i młodsi):

1. SP nr 1 Sanok –      1: 36,52.-  awans do finału wojewódzkiego
2. SP nr 14 Przemyśl          –     1: 44 ,13.
3. NSS Ustrzyki dolne        –      1: 47,26.
4. SP nr 16 Przemyśl          –      1: 55,34.
5. SP nr 4 Przemyśl            –       2: 02.57.
6. SP nr 2 Sanok                  –       2: 06,53.
7. SP nr 15 Przemyśl           –      2: 10,74.
8. ZSP nr1 Ustrzyki Dolne  –      2: 20,04.
9. SP nr 4 Sanok                  –      2: 28,28.
10. SP nr 3 Sanok                  –      2: 38,37.

Sztafeta 6 razy 25m stylem dowolnym chłopców (rocznik 1999 i młodsi):

1. SP nr 1 Sanok –     1: 49,34.  – awans do finału wojewódzkiego
2. SP nr 14 Przemyśl          –     1 :52,63.
3. NSS Ustrzyki Dolne        –    2 :00,58.
4. SP nr 4 Przemyśl             –    2 :00,68.
5. SP nr 2 Sanok                  –    2 :00,91.
6. SP nr 16 Przemyśl           –   2 :02,38.
7. SP nr 3 Sanok                   –   2 :13,63.
8. ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne  –   2 :14,81.
9. SP nr 4 Sanok                    –  2 :38,37.

Zawody indywidualne.

50 m stylem motylkowym dziewcząt:

1. Aleksandra Kochanowska  – SP nr 1 Sanok –      0: 35,96. –awans do finału wojew.
2. Natalia   Szymańska  –  SP nr 14 Przemyśl       –      0: 38,19.
3. Sandra  Paszkiewicz  – SP nr 1 Sanok               –       0: 47,71.

50 m stylem motylkowym chłopców – nie było uczestników.

50 m stylem grzbietowym dziewcząt:

1. Sara      Filiks       –    SP nr 1 Sanok –       0: 38,63.  awans do finału wojew.
2. Renata   Prędki   –   NSS Ustrzyki Dolne              –       0: 42,27.
3. Amelia Narożnowska  -SP nr 14 Przemyśl         –        0: 42,73.
4. Nikola  Majgier      –  SP nr 14 Przemyśl              –        0: 44,81.
5. Daria  Prędki    –   NSS Ustrzyki Dolne                 –        0: 47,04.
6. Aleksandra Hebda  – NSS Ustrzyki Dolne           –         0: 48,42.
7. Julia  Huk       –   SP nr 16 Przemyśl                      –         0: 49,94.
8. Weronika  Wróblewska – NSS Ustrzyki Dolne  –         0: 54,03.
9. Katarzyna Paszkowska  -ZSP nr1 Ustrzyki Dolne –       0; 55,09.

50 m stylem grzbietowym chłopców:

1. Michał Gaworecki      –     SP nr 1 Sanok –                0: 42,59. awans do finału woj.
2. Miłosz  Zieliński – ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne   –                0: 45,48.
3. Bruno  Fudała   – NSS Ustrzyki Dolne             –                0: 47,37.
4. Jakub  Pereślucha – NSS Ustrzyki Dolne       –                 0: 47,82.
5. Jan  Gzowski  – NSS Ustrzyki Dolne                –                 0: 52,46.
6. Michał  Tatarski   –  SP nr 4 Przemyśl             –                 0: 53,28.
7. Jan  Wrona  – NSS Ustrzyki Dolne                   –                 0: 53,42.
8. Sebastian  Zybiński  –  SP nr 4 Przemyśl         –                 0: 56,48.

50 m stylem klasycznym dziewcząt:

1. Weronika Pacławska – SP nr 14 Przemyśl –           0: 40,38. awans do finału woj.
2. Sabina  Lizys  -NSS Ustrzyki Dolne                 –           0: 45,34.
3. Wiktoria Maślanka –SP nr 2 Sanok               –            0: 47,67.
4. Gabriela  Kot   – SP nr 1 Sanok                       –            0: 50,24.
5. Kinga  Niżnik   – ZS Trepcza                            –            0: 50,51.
6. Oliwia  Zwierzyńska  – SP nr 15 Przemyśl     –            0: 50,64.
7. Dominika Brojacz  – SP nr 1 Sanok                    –                0: 51,25.
8. Wiktoria Sieńko  – SP nr 14 Przemyśl               –                 0: 51,56.
9. Paulina Sydor   – NSS Ustrzyki Dolne                –                0: 52,08.
10. Julia Słowik  – SP nr 3 Sanok                             –                  0: 55,37.
11. Sabina  Smyk – SP nr 4 Przemyśl                      –                 0: 57,54.
12. Gabriela Bronkowska  –   SP nr 4 Przemyśl     –                 1: 01,82.
13. Patrycja Wielgosz – ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne  –                 1: 04,78.
14. Wiktoria Żołyniak  – SP nr 4 Przemyśl              –                dyskwalifikacja.

50 m stylem klasycznym chłopców:

1. Kacper Tokarski   – SP nr 4 Przemyśl –         0: 52,89.awans do finału woj.
2. Bartosz Karwieńcz – SP nr 1 Sanok                    –         0: 53,82.
3. Damian Buziewicz  – ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne   –         1: 00,53.
4. Florian Sowiński  – NSS Ustrzyki Dolne             –          1: 09,68.

50 m stylem dowolnym dziewcząt:

1. Wiktoria  Kogut        —     SP nr 1 Sanok —      0: 34,95.awans do finału woj.
2. Julia Jodłowska         —    SP nr 4 Przemyśl        —      0:38,74.
3. Izabela Szerszeń       —    SP nr 1 Sanok              —      0:38,91.
4. Justyna Mazur          —    SP nr 15 Przemyśl       —      0:39,86.
5. Anna Nowaczyk       —     SP nr 1 Sanok               —     0:40,54.
6. Maria Mocur            —    SP nr 2 Sanok                —     0:40,83.
7. Maria Bryś                 — ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne   –   0:41,31.
8. Ola Naworol              — SP nr 16 Przemyśl           —     0:42,94.
9. Zuzanna Szot             — SP nr 14 Przemyśl          —      0:43,16
10.   Katarzyna Jezior      –  SP nr 3 Sanok                 –        0: 43,24.
11. Karolina Zwierzyńska  – SP nr 15 Przemyśl        –       0: 43,37.
12. Roksana Dąbrowska   – NSS Ustrzyki Dolne       –      0: 44,26.
13. Joanna Wujec      –        SP nr 4 Przemyśl            –      0: 45,53.
14. Angelika Semerko  –     SP nr 4 Przemyśl            –      0: 46,45.
15. Anna Skokan  –              SP nr 16 Przemyśl          –     0: 52,20.
16. Wiktoria Wożniak   –   ZSP nr 1 Ustrzyki dolne  –     0: 59,66.

50 m stylem dowolnym chłopców:

1. Mateusz  Czopor      – SP nr 2 Sanok –         0: 32,12.awans do finału woj.
2. Hubert   Gnot           –  NSS Ustrzyki dolne   –          0: 37,97.
3. Bartosz  Śliwa           –  SP nr 16 Przemyśl      –         0: 38,26.
4. Dominik Gilarski       – SP nr 16 Przemyśl      –         0: 40,16.
5. Rafał Reszka              –   SP nr 4 Przemyśl       –        0: 40,16.
6. Maciej Kwieciński     – SP nr 3 Sanok             –         0: 40,24.
7. Tymoteusz Glazer     -SP nr 3 Sanok              –         0: 42,93.
8. Łukasz Dziadosz        – SP nr 2 Sanok             –         0: 43,12.
9. Paweł Stankiewicz    – ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne   –  0: 45,54.
10. Jan  Busz                    –  SP nr 4 Przemyśl              –   0: 51,38.
11. Oliwer Krupa            –  NSS Ustrzyki Dolne         –    0: 54,39.
12. Konrad Glazer         –  SP nr 3 Sanok                   –     0: 59,55.
13. Miłosz Bielec           -SP nr 4 Przemyśl               –     1: 04,76.

Skład sztafety dziewcząt-  Aleksandra Kochanowska, Anna Nowaczyk, Gabriela Kot, Dominika Brojacz, Wiktoria Kogut, Sara Filiks.

Skład sztafety chłopców- Adrian Nalepka,  Marcin Suzański,  Kacper Łabusiewicz,  Rafał Domaradzki, Bartosz Karwieńcz,  Michał Gaworecki.

Opiekunowie : Roman Lechoszest,  Dariusz Fineczko.

Foto: SKS Iskra Sanok

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."