SANOK: Brama na Cmentarz Centralny otwarta do godziny 19.00

SANOK. Od 1 sierpnia nie będzie można wjechać w porze nocnej na Cmentarz Centralny w Sanoku. Główna brama wjazdowa od strony ul. Dmowskiego będzie bowiem zamykana na noc.

Powyższe działania są wynikiem zapisów Ustawy o cmentarzach oraz Regulaminu Cmentarzy Komunalnych uchwalonego przez Radę Miasta Sanoka w 2011 r. Podyktowane są również względami bezpieczeństwa, gdyż kilkakrotnie zdarzały się przypadki kradzieży na cmentarzu w godzinach nocnych. Furtki cmentarne będą nadal otwarte całodobowo.

 

Na Cmentarz Centralny w Sanoku będzie można wjechać w okresie letnim (od 1 maja do końca września) w godzinach 8.00 – 19.00, zaś w okresie zimowym (od 1 października do końca kwietnia) w godzinach 8.00 – 17.00.

Prosimy mieszkańców o wyjazd samochodami z parkingu cmentarnego przed godziną zamknięcia, gdyż po tej godzinie, będzie to niemożliwe.

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."