Sanok w Belgradzie

BELGRAD/SANOK. 29 czerwca w Belgradzie na terenie twierdzy Kalemegdan otwarta została plenerowa wystawa pt. „Perły polskiej architektury – miasta, miasteczka, wsie – tylko jeden dzień jazdy”. Wśród fotografii dwudziestu polskich miast i miasteczek, znalazło się także miasto Sanok.

 

Organizatorem wystawy jest Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Belgradzie
Jesteśmy zaszczyceni tym, że nasze miasto zostało dostrzeżone przez organizatorów wystawy i wśród siedmiu innych miast Podkarpacia Rzeszowa, Przemyśla, Krosna, Łańcuta, Jarosławia, Baranowa Sandomierskiego i Krasiczyna prezentuje się w najważniejszym punkcie turystycznym Belgradu, odwiedzanym przez tysiące turystów z całego świata – informuje Wojciech Pajestka odpowiedzialny za promocję w Urzędzie Miasta Sanoka.

Jest to już druga edycja wystawy, która w roku ubiegłym cieszyła się wielką popularnością. Dziennie odwiedzało ją około 15 tysięcy turystów. Wystawę będzie można oglądać do 2 września.

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."