Sanok w potrójnej koronie! Nasze miasto unihokejową stolicą Polski! (ZDJĘCIA)

UNIHOKEJ. Kolejny wielki sukces odnieśli reprezentanci sanockich szkół, którzy wzięli udział w mistrzostwach Polski w unihokeju (Elbląg). Drużyny I LO, II LO oraz Gimnazjum nr 3 w Sanoku zdobyły złote medale! Gratulacje!

Mimo dobrej postawy (3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka) dopiero 9. miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku.

Szkolne Mistrzostwa Polski w ramach XIX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja:

Szkoły Podstawowe (chłopcy):

GRUPA B
SP 6 Sanok – SP Łęki Szlacheckie 3:0
SP 9 Konin – SP 1 Krynica Zdrój2:2
SP Łęki Szlacheckie – SP 1 Krynica Zdrój1:6
SP 6 Sanok – SP 9 Konin 0:0
SP 9 Konin – SP Łęki Szlacheckie 4:0
SP 1 Krynica Zdrój – SP 6 Sanok 3:1

L.p.     Drużyna     Mecze     Pkt.     Bramki
1.     SP 1 KRYNICA ZDRÓJ     3     5     11:4
2.     SP 9 KONIN     3     4     6:2
3.     SP 6 SANOK     3     3     4:3
4.     SP ŁĘKI SZLACHECKIE     3     0     1:13

Mecz o miejsca 9. – 12.
SP 6 Sanok – SP 1 Aleksandrów Kuj. 3:1

Mecz o 9. miejsce
SP 6 Sanok – SP Gaworzyce 4:0

——————————————————————————————————–

Gimnazja (chłopcy):

GRUPA B
Gim 3 Sanok – Gim Płoskinia 4:1
Gim Trzebiatów – Gim Gaworzyce 2:0
Gim Płoskinia – Gim Gaworzyce 1:1
Gim 3 Sanok – Gim Trzebiatów 3:1
Gim Trzebiatów – Gim Płoskinia 9:0
Gim Gaworzyce – Gim 3 Sanok 4:5

L.p.     Drużyna     Mecze     Pkt.     Bramki
1.     GIM 3 SANOK     3     6     12:6
2.     GIM TRZEBIATÓW     3     4     12:3
3.     GIM GAWORZYCE     3     1     5:8
4.     GIM PŁOSKINIA     3     1     2:14

GRUPA F
Gim 3 Sanok – Gim Kębłowo 1:2
Gim Czeski Cieszyn – Gim Trzebiatów 1:2
Gim 3 Sanok – Gim Czeski Cieszyn 4:3
Gim Kębłowo – Gim Trzebiatów 3:2

L.p.     Drużyna     Mecze     Pkt.     Bramki
1.     GIM 3 SANOK     2     2     4:3
2.     GIM CZESKI CIESZYN     2     2     3:3
3.     GIM KĘBŁOWO     2     2     3:3
4.     GIM TRZEBIATÓW     2     2     3:4

Półfinał:

Gim 3 Sanok – Gim Wierzchowo 4:2

Finał:

Gim 3 Sanok - Gim Kębłowo 2:2 – karne: Gim 3 Sanok (zadecydował 22 rzut karny!)

Skład drużyny Gimnazjum Nr 3 w Sanoku: bramkarz Starościak Michał, zawodnicy: Kot Przemysław (najlepszy zawodnik MVP mistrzostw w grupie gimnazjów), Popiel Hubert, Drwięga Szymon, Bomba Radosław, Małek Maciej, Genda Kamil, Jezior Michał, Muszański Paweł – uczniowie 3 klasy sportowej G3 oraz Marcin Marszałek, Hydzik Karol i Maciej Brukwicki – uczniowie 1 klasy sportowej G3. Opiekun: Dmitrzak Adam i Brukwicki Adam.

——————————————————————————————————-

Licea (chłopcy):

GRUPA A
ZSP 1 Chojnice – ZSP 2 Gniezno 4:2
II LO Sanok – ZS Pasłęk 6:4
ZSP 2 Gniezno – ZS Pasłęk 3:1
ZSP 1 Chojnice – II LO Sanok 3:2
II LO Sanok – ZSP 2 Gniezno 3:2
ZS Pasłęk – ZSP 1 Chojnice 3:8

L.p.     Drużyna     Mecze     Pkt.     Bramki
1.     ZSP NR 1 CHOJNICE     3     6     15:7
2.     II LO SANOK     3     4     1:9
3.     ZSP NR 2 GNIEZNO     3     2     7:8
4.     ZS PASŁĘK     3     0     8:17

Półfinał:

ZSB Branowo – II LO Sanok 1:5

Finał:

II LO Sanok – ZSP 1 Chojnice 3:2

—————————————————————————————————

Licea (dziewczęta):

– system każdy z każdym

I LO Sanok – II LO Gniezno 3:2
ZSZiO Morąg – ZSP Złocieniec 3:1
ZSP Złocieniec – II LO Gniezno 1:0
I LO Sanok – ZSZiO Morąg 1:1
ZSZiO Morąg – II LO Gniezno 3:2
ZSP Złocieniec – I LO Sanok 1:6

Wkrótce więcej informacji.

 

 

 

 

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."