Seryjni złodzieje zatrzymani (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Sprzęt komputerowy, sanitarny i elektryczny, agregaty prądotwórcze oraz motorower padły łupem złodziei. Właściciele skradzionych przedmiotów wycenili swoje starty na łączna kwotę ponad 7 tyś. złotych. Sprawców włamania i kradzieży zatrzymała policja.

 

Na przełomie listopada i grudnia na terenie gminy Ustrzyki Dolne doszło do szeregu włamań do garaży i jednej z ustrzyckich firm. Wówczas łupem złodziei padł sprzęt komputerowy sanitarny i elektryczny, agregaty prądotwórcze. W tym samym czasie, z jednej z posesji w podustrzyckiej miejscowości skradziono motorower. Na podstawie prowadzonych czynności operacyjnych, policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali sprawców. Okazali się nimi 4 młodzi mężczyźni mieszkańcy gm. Ustrzyki Dolne. Podczas przeszukań w miejscach zamieszkania sprawców policjanci odnaleźli cześć skradzionych przedmiotów. Motorower złodzieje rozebrali na części.

Zatrzymani mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty, przyznali się do zarzucanych im czynów. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."