REKLAMA

Dwa pożary w Bieszczadach

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Dzisiejszej nocy w Bereżkach gm. Lutowiska spłonęła stolarnia. W wigilię w Hulskiem gm. Lutowiska spłonął drewniany budynek mieszkalny. Na szczęście w pożarach nikt nie ucierpiał. Policjanci przeprowadzili oględziny i zebrali materiał do badania. Przyczyny pożaru będą badać biegli.

Tuż przed północą dyżurny jednostki został powiadomiony o pożarze w Bereżkach. Na miejsce udali się policjanci, którzy ustalili, że właściciel stolarni przebywając w swoim domu zauważył pożar i powiadomił służby ratownicze. Całkowitemu spaleniu uległ dach, strop i wnętrze budynku. Ściany konstrukcyjne nadają się do rozbiórki. Właściciel stolarni wycenił straty na ok. 200 tys. Dziś policjanci na miejscu pogorzeliska prowadzą oględziny i ustalenia oraz zabezpieczają materiał do badań.

W wigilię w Hulskiem także doszło do pożaru. Całkowicie spłonął drewniany budynek mieszkalny. Policjanci ustalili, ze właściciel budynku wraz z rodziną wyjechał na święta do Niemiec. Starty oszacowano na kwotę 120 tys. złotych. Na miejscu pożaru policjanci i strażacy przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli materiał z pogorzeliska do badań. Nie ustalono przyczyny powstania pożaru. W tej sprawie prowadzone będzie postępowanie przygotowawcze.

KPP Ustrzyki Dolne

28-12-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.