Sprawdzono 500 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W piątek na terenie powiatu brzozowskiego w 12 punktach kontrolnych policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości blisko 500 kierowców. Żaden nie jechał na „podwójnym gazie”.

W miniony piątek brzozowscy policjanci prowadzili wzmożone kontrole pod kryptonimem „Alkohol i Narkotyki”. Akcja rozpoczęła się rano i  zakończyła dnia następnego o godz. 6. W wyniku tych działań 11 policjantów zorganizowało 12 punktów kontrolnych, na których poddawali kontroli trzeźwość kierujących pojazdami. W wyniku tych działań sprawdzono blisko 500 kierowców.

W trakcie akcji policjanci ustalili trzech kierujących, którzy podczas jazdy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Tego dnia funkcjonariusze nie ujawnili kierujących pod wpływem alkoholu czy narkotyków.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."