Stal rusza do boju! Na początek Avia Świdnik

PIŁKA NOŻNA. Już jutro rozgrywki III ligi wznowią piłkarze Stali Sanok. W pierwszym meczu rundy wiosennej przeciwnikiem podopiecznych Ryszarda Federkiewicza będzie Avia Świdnik. Nastroje w zespole są bojowe. Kibice czekają na zwycięstwa sanockich „chłopców ze stali”.

Po rundzie jesiennej Avia zajmuje 6. miejsce. W 15 spotkaniach, zanotowała 7 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek. Niestety, takim bilansem nie mogą pochwalić się sanoczanie, którzy wygrywali czterokrotnie, tyle samo razy dzielili się punktami, a gorycz porażki poznawali siedmiokrotnie.

W pierwszej części sezonu, wygraliśmy z piłkarzami ze Świdnika 2:0 po golach Mariusza Sumary i Jakuba Ząbkiewicza. Receptę na pokonanie najbliższego rywala zatem znamy. Wszyscy sympatycy sanockiej piłki nożnej z pewnością zaciskają mocno kciuki za powtórzenie wyniku z 13 sierpnia.

Avia Świdnik – Stal Sanok, sobota (17.03) godzina 15:00.

Również w sobotę, również o godzinie 15:00 swój mecz rozegrają rezerwy Stali, mierząc się na wyjeździe z Górnikiem Strachocina.

Górnik Strachocina – Stal II Sanok, sobota (17.03), godzina 15:00.

Foto: Tomasz Sowa

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."