Stal Sanok na fali! Przeworsk zdobyty! (VIDEO HD)

STAL SANOK. W sobotę (18.08) piłkarze Stali Sanok rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem podopieczni Ryszarda Federkiewicza nie dali szans piłkarzom Orła Przeworsk, wygrywając 2:1.

Początek spotkania nie był dla Sanoczan udany. Już w 12 minucie z boiska „wyleciał” Piotr Krzanowski. Mimo gry w dziesiątkę, Stalowcy kontrolowali przebieg meczu. Konsekwentną grą nasi piłkarze zwieńczyli bramką, którą w 68 minucie zaliczył Piotr Łuczka. Na 2:0 dla Stali w 90 minucie podwyższył Damian Niemczyk, zaliczając tym samym swoje trzecie trafienie w obecnym sezonie. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Kowal, który popisał się efektownym strzałem w 92 minucie spotkania.

Stal Sanok zajmuje obecnie 1 miejsce w ligowej tabeli. Po trzech spotkaniach nasi piłkarze mają na swoim koncie 9 punktów. Kolejna ligowa potyczka 25 sierpnia, kiedy to podopieczni Ryszarda Federkiewicza na własnym stadionie podejmą drużynę Czarnych Jasło.

Orzeł Przeworsk – Stal Instal-Bud Sanok 1:2 (0:0)
0:1 Karol Adamiak 68`
0:2 Damian Niemczyk 90`
1:2 Łukasz Kowal 92`