REKLAMA
REKLAMA

Weekendowe imprezy w Bieszczadach i Sanoku

tvBieszczady.pl. Koncerty, festyny, turnieje sportowe, wystawy, pikniki i wiele innych atrakcji czeka na nas w najbliższy weekend. Przedstawiamy weekendowy rozkład jazdy. Dowiedz się co, gdzie i kiedy. Wybierz najlepszą dla siebie imprezę.

 

17 sierpnia 2012 (piątek)


Wieczór z tangiem w Nobo Cafe

SANOK. NoBo Cafe zaprasza na spotkanie oraz warsztaty „Dialog w tangu”, które odbędą się w Sanoku 17 sierpnia pod okiem niezwykłej pary Uli Wojtkowiak i Domenico Novelli.


18 sierpnia 2012 (sobota)


VI Kermesz Karpackich Smaków: koncert Skaldów

MRZYGŁÓD. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu oraz goszczących u nas turystów na wakacyjną imprezę „VI Kermesz Karpackich Smaków”;

 

Zakończenie Solińskiego Lata

POLAŃCZYK. W ramach Solińskiego Lata o godzinie 18.00 na Górnym Parkingu w Polańczyki odbędzie się zakończenie Solińskiego Lata z zespołem Voyager.

 

Szósta odsłona zagórskiej plażówki

ZAGÓRZ. W sobotę, 18 sierpnia w ośrodku Zakucie odbędzie się IV Turniej Pucharu Zagórza w Siatkówce Plażowej o Puchar KTK Berdo. Początek zmagań o godzinie 9:00.

 

Letni Puchar Bieszczadów w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej

ZAGÓRZ. 18 sierpnia o godzinie 9.00 na zagórskim Zakucie rozpocznie się Letni Puchar Bieszczadów w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej.

 

19 sierpnia 2012 (niedziela)


Wycieczka piesza z PTTK

SANOK. Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z przewodnikiem w przepiękne okolice Sanoka.

 

Pożegnanie Lata z Mażoretkami w Besku

BESKO. Wójt Gminy Besko, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Besku, kapelmistrz Orkiestry OSP Besko zapraszają na Międzypowiatową prezentację Mażoretek „Pożegnanie lata z Mażoretkami”

 

VI Kermesz Karpackich Smaków: koncert zespołu Feel

SANOK. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu oraz goszczących u nas turystów na wakacyjną imprezę „VI Kermesz Karpackich Smaków”, która odbędzie się już 18-19 sierpnia w Mrzygłodzie oraz w Sanoku.

 

Międzyregionalny turniej „Wybieramy babę i chłopa”

BAŻANÓWKA. Jałówka hodowlana to główna nagroda dla zwycięzcy Międzyregionalnego turnieju „Wybieramy babę i chłopa”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (19 bm.) w Bażanówce.

 

29 Dożynki Archidiecezji Przemyskiej w Lesku

LESKO. Duszpasterstwo Rolników Archidiecezji Przemyskiej, Miasto i Gmina Lesko oraz Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Lesku zapraszają na 29. Dożynki Archidiecezji Przemyskiej.

 

Dożynki Gminne w Polańczyku

POLAŃCZYK. W ramach Solińskiego Lata o godzinie 14.00 w Świetlicy Wiejskiej w Polańczyki odbędą się Dożynki Gminy Solina.

 

WEEKEND

 

SANOK: Zjazd na linie przez San już od niedzieli (ZOBACZ VIDEO)

SANOK. Od NIEDZIELI 22 lipca na wszystkich mieszkańców Sanoka, okolic oraz na odwiedzających nasze miasto turystów czeka nowa atrakcja. Uruchomiona została tyrolka, czyli zjazd na linie. Zabawie towarzyszy piękna sceneria bowiem zjazdy odbywają się przez San.

 

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza!

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 8.00 do 18.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 40 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 50 zł.

 

„Prawem i lewem po ziemi sanockiej”

SANOK. Muzeum Historyczne w Sanoku zaprasza w podróż szlakiem turystycznym „Prawem i lewem po ziemi sanockiej”. Szlak oferuje możliwość aktywnego wypoczynku w pięknej Dolinie Sanu, jednocześnie stanowi wyśmienitą „lekcję etnografii na rowerze”

 

 

18-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)