Strzelając do lisa śmiertelnie ranił swoją żonę (VIDEO HD)

POWIAT SANOCKI. Wczoraj przed godziną 19. w miejscowości Pielnia doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. 56-letni mężczyzna oddając strzał w kierunku lisa postrzelił swoją żonę. 56-letnia kobieta zmarła przed przyjazdem pogotowia ratunkowego.


Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w związku z postrzeleniem kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego na terenie swojej posesji strzelił z własnej broni myśliwskiej w kierunku lisa, który znajdował się wewnątrz budynku gospodarczego. Mężczyzna oddając strzał śmiertelnie ranił swoją żonę, która w tym momencie przechodziła obok okna budynku. Słysząc krzyk żony wybiegł na zewnątrz żeby zobaczyć co się stało. Zastał zakrwawioną kobietę leżącą na ziemi. Natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe, jednak kobieta w wyniku odniesionych ran poniosła śmierć.

56-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia. Mężczyzna  posiada pozwolenie na broń myśliwską, jest też członkiem koła łowieckiego. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia. Na polecenie prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do czasu przeprowadzenia specjalistycznych badań lekarskich.

KPP Sanok

Tagi:

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."