Sukces sanockich tenisistów stołowych

SANOK. 7 stycznia w Dukli, odbyły się eliminacje do wojewódzkiego turnieju klasyfikacyjnego juniorów w tenisie stołowym.

Sanoccy zawodnicy spisali się bardzo dobrze, zajmując czołowe miejsca w województwie.
Artur Gratkowski zajął pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie swoje 6 meczy. Mateusz Łącki po zaciętej walce, przegrał w półfinale 2:3 z zawodnikiem z Krościenka Wyżnego. Ostatecznie zajął 5 miejsce w całym turnieju. Maciej Skiba uplasował się na miejscach 13-16.

Najlepszych pięciu zawodników okręgu awansowało do wojewódzkiego turnieju klasyfikacyjnego, który odbędzie się 13 marca w Stalowej Woli.

Zawodnicy SKT SANOK będą mieli okazje zmierzyć się z najlepszą 30 juniorów województwa. Na zawodach dobrze spisał się też nowy adept tenisa stołowego – Piotr Gomułka (11lat), który w kategorii młodzików zajął miejsce 9-12.

W zawodach uczestniczyło łącznie ok. 120 zawodników wszystkich kategorii. Reprezentantom naszego miasta gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na szczeblu wojewódzkim.

Adam Zoszak

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."