Ukradł urządzenia pomiarowe do badań sejsmicznych

12-03-2012

BRZOZÓW. Brzozowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży przewodów i urządzeń pomiarowych do badań sejsmicznych. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Brzozowa. Łupem sprawcy padło mienie o łącznej wartości blisko 35 tys. zł.

Do brzozowskich policjantów z Wydziału Kryminalnego trafiła informacja o kradzieży przewodów i urządzeń pomiarowych do badań sejsmicznych. Do przestępstwa doszło w nocy z 7 na 8 marca br. w Jabłonicy Polskiej. Poszkodowana firma oszacowała starty na blisko 35 tys. zł. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast podjęli działania mające na celu ustalenie sprawców tej kradzieży. Wykonując czynności służbowe, policjanci uzyskiwali kolejne informacje, które w efekcie doprowadziły do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa.

Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Brzozowa. Młody człowiek został zatrzymany w Brzozowie w rejonie przysiółku ”Borkówki”, gdzie opalał skradzione przewody i urządzenia elektryczne.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, przyznał się do jego popełnienia. Brzozowscy policjanci ustalają tożsamość innych osób, które mogły pomagać 19-latkowi.

Miejsce wypalania kabli

KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.