REKLAMA

Uszkodził zaparkowany samochód

SANOK. Mężczyzna, który wczoraj porysował lakier zaparkowanego na parkingu samochodu został ujęty przez właściciela, a następnie przekazany policjantom. Po zbadaniu urządzeniem pomiarowym okazało się, że sprawca jest nietrzeźwy.

Funkcjonariusze osadzili go w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Policjanci po przyjeździe na interwencję, wczoraj około godz. 16.30. na ul. Jagiellońską w Sanoku, zastali dwóch mężczyzn oraz uszkodzony samochód osobowy. Z ustaleń wynikało, że właściciel pojazdu, 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego ujął sprawcę, który zniszczył powłokę lakierniczą jego auta. Uszkodzona była pokrywa silnika, lewe przednie i tylne drzwi oraz tylny błotnik.

Pokrzywdzony przekazał policjantom mężczyznę, który według relacji świadków prawdopodobnie jest sprawcą zniszczeń. Po wylegitymowaniu okazał się nim 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Zbadano stan jego trzeźwości. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, a  jego wyjaśnienia nie były składne ani logiczne.

43-latek został osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych zeznań.

KPP Sanok

17-10-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.