Weekendowy rozkład jazdy dla Bieszczad i Sanoka

21-07-2012

tvBieszczady.pl. Koncerty, festyny, turnieje sportowe, wystawy, pikniki i wiele innych atrakcji czeka na nas w najbliższy weekend. Przedstawiamy weekendowy rozkład jazdy. Dowiedz się co, gdzie i kiedy. Wybierz najlepszą dla siebie imprezę.

Piątek 20 lipca


Kino SDK zaprasza!

SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza najmłodszych widzów na magiczną i kolorową wyprawę do świata cyrku natomiast starszych na barwną, ciepłą i pełną humoru opowieść o belgradzkich piłkarzach.


Sanocki basen zaprasza!

SANOK. Jak co roku MOSiR w Sanoku przygotował ciekawą ofertę wakacyjną. Warto odwiedzić zespół basenów kąpielowych. W tym roku, dla korzystających z basenu odkrytego, MOSiR przygotował dodatkową atrakcję


Muzeum Historyczne zaprasza!

SANOK. Godziny otwarcia: pon. 8:00 – 12:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 17:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł, przewodnik (w języku polskim) – 45 zł.


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza!

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 8.00 do 18.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 40 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 50 zł.


Koncert na leskim zamku

LESKO. W piątek (20 lipca) o godzinie 18.00 na Zamku Kmitów w Lesku odbędzie się koncert finałowy uczestników Podkarpackiej Letniej Akademii Muzyki, która odbywa się w Lesku.

 

Sobota 21 lipca


Kolejna odsłona zagórskiej plażówki

ZAGÓRZ. W sobotę (21 lipca) o godzinie 9.00 na Zakuciu rozpocznie się III Puchar Zagórza w siatkówce plażowej. Serdecznie zapraszamy.


Pokazy łyżwiarskie w sanockiej Arenie

SANOK. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku zaprasza wszystkich na łyżwiarskie pokazy. Odbędą się one w hali Arena Sanok.


Piknik Ewangelizacyjny w Polańczyku

POLAŃCZYK.  Na Górnym parkingu w Polańczyku Rodzinny Festyn Ewangelizacyjny. Serdecznie zapraszamy!

 

Niedziela 22 lipca

 


 


SANOK: Zjazd na linie przez San już od niedzieli ( ZOBACZ VIDEO )

SANOK. Od NIEDZIELI (22.07), na wszystkich mieszkańców Sanoka, okolic oraz na odwiedzających nasze miasto turystów czeka nowa atrakcja. Uruchomiona zostanie tyrolka, czyli zjazd na linie. Zabawie towarzyszyć będzie piękna sceneria bowiem zjazdy będą się odbywać przez San.

więcej na stronie: http://esanok.pl/2012/zjazd-na-linie-przez-san-juz-od-soboty.html

Festiwal Dziecięcych Zespołów Polonijnych

POLAŃCZYK. Na Górnym Parkingu w Polańczyku wystąpią zespoły z Rumunii, Kanady oraz USA.


Kolejna „piesza niedziela” z PTTK

SANOK. Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji wycieczki z przewodnikiem.


Uroczystości na Wzgórzu Klasztornym w Zagórzu

ZAGÓRZ. W niedzielę (22 lipca) o godzinie 16.00 na Wzgórzu Klasztornym w Zagórzu odbędą się uroczystości ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.


140-lat OSP w Nowotańcu!

NOWOTANIEC. W niedzielę (22 lipca) w parku przy Domu Ludowym w Nowotańcu odbędą się uroczystości związane z jubileuszem 140-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowotańcu.


Niedziela Polonijna w Gminie Sanok

GMINA SANOK: 22 lipca odbędzie się „Niedziela Polonijna”, w ramach której Gmina Sanok będzie gościć 4 zespoły, które wezmą udział w 8 Polonijnym Festiwalu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych.


Piłkarskie zmagania o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz!

GMINA ZAGÓRZ. W niedzielę (22 lipca) na stadionach sportowych w Porażu oraz Łukowem odbędą się piłkarskie rozgrywki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz.


Polsko-francuski koncert w SDK-u!

SANOK. Burmistrz Miasta Sanoka oraz Towarzystwo Społeczno – Kulturalne serdecznie zapraszają na Koncert Polsko – Francuski, który odbędzie się 22 lipca 2012 r. o godzinie 18.00 w Sanockim Domu Kultury.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.