PRZEDSZKOLE NR 3: Wielkie święto Origami w Sanoku

22-05-2012

SANOK. W dniach 25 – 27 maja 2012 roku w Sanoku odbędzie się VI Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży „Wędrówki po Krainie Origami”.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Samorządowe Przedszkole nr 3 w Sanoku. Współorganizatorami  akcji są: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Stalowej Woli, Zespół Szkół nr 2 w Nisku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku.

W konkursie weźmie udział 200 osób: wychowankowie przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie oraz Burmistrz Miasta Sanoka.

W ramach festiwalu:
25 maja odbędzie się rozstrzygnięcie  Wojewódzkiego  Konkursu Origami w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Składanie  prac konkursowych : do 21 maja 2012r. na adres Katarzyna Serwatko, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka, ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok, z dopiskiem „ VI Wojewódzki Konkurs Origami”.

26 maja zorganizowane będą warsztaty Orgiami,w Samorządowym Przedszkolu Nr 3 w Sanoku, ul. Podgórze 26 w godz. 9.00- 13.00. Na warsztaty wstęp jest wolny, zapraszamy na nie dzieci, młodzież, nauczycieli. Zapraszamy na nie również  Mamy z okazji Dnia Matki, wraz z dziećmi na kreatywne spędzenie czasu w dniu tego pięknego święta.

27 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Sanoka do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na podziwianie wystawy prac konkursowych w godzinach od 10.00- 13.00, Galeria D

Festiwal „Wędrówki po Krainie Origami” odbywa się corocznie w czerwcu, przyciąga nie tylko wielu uczestników, ale cieszy się również dużym zainteresowaniem wśród mediów tak regionalnych jak i krajowych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.