Wojtek Wolski pożegna się z sanocką publicznością

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiejszy wieczór zapowiada się niezwykle ciekawie dla kibiców hokeja, ponieważ Ciarko PBS Bank KH Sanok podejmie GKS Tychy. Będzie to również pożegnalne spotkanie Wojtka Wolskiego z sanocką publicznością.

 

Po ostatnich wysokich wygranych z Aksam Unią Oświęcim 6:0 oraz wyjazdowym pogromie JKH GKS Jastrzębie na ich własnym lodowisku 8:2 – teraz przychodzi nam się zmierzyć z aktualnie 3 siłą Polskiej Ligi Hokejowej. Mający na swoim koncie 43 ligowe oczka tyski GKS do Sanoka przyjeżdża powalczyć o jak najlepszy wynik jak również chciałby zmniejszyć po tym spotkaniu dystans punktowy do naszej drużyny.

Spotkanie z GKS-em Tychy będzie też ostatnim pojedynkiem Wojtka Wolskiego przed własną publicznością w Arenie Sanok w barwach naszej drużyny. W piątek w spotkaniu w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem po raz ostatni Wojtek założy koszulkę z logo naszej drużyny oraz herbem naszego miasta. Po tym meczu powróci do Kanady, gdzie będzie spędzał święta wraz ze swoją rodziną. W najbliższych dniach wyjaśni się wiele w kwestii jego gry w innym klubie – wiele będzie zależeć od wyniku rozmów dotyczącego lockout-u w NHL. Z rozmowy z Wojtkiem wynika, że chciałby zatrudnić się w jednej z silniejszych lig. Nam z naszej strony wypada tylko mu życzyć jak najlepiej.

W imieniu klubu, zawodników pragniemy zaapelować, by we wtorkowy wieczór w Arenie Sanok zjawiło się nas jak najwięcej, by godnie pożegnać Wojtka oraz podziękować mu za grę w naszym klubie.

Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok – GKS Tychy

Arena Sanok,  godz. 18:00

źródło: Oficjalna strona KH Sanok

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."