REKLAMA
REKLAMA

„Andrzejki” na drogach powiatu brzozowskiego

BRZOZÓW / PODKARPACIE.  Policjanci prowadzili wzmożone działania na terenie powiatu brzozowskiego pod kryptonimem „Andrzejki”. W ramach tej akcji funkcjonariusze skontrolowali blisko 500 kierujących. Ośmiu z nich odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Policjanci na drogach powiatu brzozowskiego prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Andrzejki”. Miały one na celu ujawnienie i wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców. W wyniku działań prowadzonych na obszarze całego powiatu brzozowscy policjanci sprawdzili trzeźwość blisko 500 kierowców. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili ośmiu mężczyzn, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownice pojazdów będąc pod działaniem alkoholu. Czterech z nich odpowie za wykroczenie a czterech za popełnienie przestępstwa. Rekordzistą okazał się mieszkaniec Dydni. U niego urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

04-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)