REKLAMA
REKLAMA

„Andrzejki” na drogach powiatu brzozowskiego

BRZOZÓW / PODKARPACIE.  Policjanci prowadzili wzmożone działania na terenie powiatu brzozowskiego pod kryptonimem „Andrzejki”. W ramach tej akcji funkcjonariusze skontrolowali blisko 500 kierujących. Ośmiu z nich odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Policjanci na drogach powiatu brzozowskiego prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Andrzejki”. Miały one na celu ujawnienie i wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców. W wyniku działań prowadzonych na obszarze całego powiatu brzozowscy policjanci sprawdzili trzeźwość blisko 500 kierowców. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili ośmiu mężczyzn, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownice pojazdów będąc pod działaniem alkoholu. Czterech z nich odpowie za wykroczenie a czterech za popełnienie przestępstwa. Rekordzistą okazał się mieszkaniec Dydni. U niego urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

04-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)