Wybił szybę, bo był zdenerwowany

15-10-2012

SANOK. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę w jednym z budynków przy ul. Lipińskiego w Sanoku. 21-latek oddalił się z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdy jechał autobusem.

W piątek około godz. 19.30, dyżurny przyjął telefoniczne zgłoszenie o wybiciu szyby w jednym z budynków przy ul. Lipińskiego. Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawcą mógł być mężczyzna w jasnej kamizelce. Podczas patrolowania okolicy, funkcjonariusze zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę wsiadającego do autobusu. Na kolejnym przystanku policjanci weszli do środka i wylegitymowali mężczyznę, który miał zakrwawioną rękę. Po opuszczeniu autobusu 21-latek przyznał się do wybicia szyby, usprawiedliwiając się, że był zdenerwowany. Miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

Za zniszczenie mienia, którego wartość nie przekracza kwoty 250 zł grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.