Wybił szybę, bo był zdenerwowany

SANOK. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę w jednym z budynków przy ul. Lipińskiego w Sanoku. 21-latek oddalił się z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdy jechał autobusem.

W piątek około godz. 19.30, dyżurny przyjął telefoniczne zgłoszenie o wybiciu szyby w jednym z budynków przy ul. Lipińskiego. Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawcą mógł być mężczyzna w jasnej kamizelce. Podczas patrolowania okolicy, funkcjonariusze zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę wsiadającego do autobusu. Na kolejnym przystanku policjanci weszli do środka i wylegitymowali mężczyznę, który miał zakrwawioną rękę. Po opuszczeniu autobusu 21-latek przyznał się do wybicia szyby, usprawiedliwiając się, że był zdenerwowany. Miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

Za zniszczenie mienia, którego wartość nie przekracza kwoty 250 zł grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."