REKLAMA
przeprosiny
REKLAMA

Jechał „pod prąd”. Uderzył w samochód Straży Miejskiej. Był nietrzeźwy

SANOK. Funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej podczas wspólnej służby patrolowali ul.Mickiewicza. W pewnym momencie zauważyli volkswagena, który jechał „pod prąd”. W trakcie interwencji kierowca volkswagena wjechał

w samochód Straży Miejskiej i uciekł. Został zatrzymany w Bykowcach. Był nietrzeźwy.


Podczas wspólnego patrolu Policji i Straży Miejskiej w sobotę, około godz. 22, funkcjonariusze zauważyli samochód marki Volkswagen, który wjechał od strony ul. Kościuszki w ul. Mickiewicza i jechał  „pod prąd”. Po przejechaniu kilkunastu metrów samochód zatrzymał się. Następnie policjant wysiadł z pojazdu służbowego z zamiarem podjęcia interwencji. W tym momencie volkswagen ruszył, uderzył w przód samochodu Straży Miejskiej, po czym kierowca volkswagena szybko odjechał. Natychmiast podjęto za nim pościg.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w miejscowości Bykowce. Kierującym okazał się nietrzeźwy 20-letni mieszkaniec powiatu leskiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień.

KPP Sanok

15-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)