Wypadek w Górkach. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

GÓRKI/BRZOZÓW. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Górkach. Czołowo zderzyły się tam vw golf i peugeot boxer. Brzozowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło w piątek (13 bm), kilkanaście minut po godz. 15 w Górkach. Czołowo zderzyły się tam vw golf i peugeot boxer. W wyniku tego zderzenia kierujący pojazdami, 22-letnia kobieta i 38-letni mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że jedynie kierujący peugeotem doznał poważniejszych  obrażeń w postaci skręcenia kręgosłupa, stłuczenia klatki piersiowej i złamania kości śródręcza. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowali brzozowscy policjanci, wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczali ślady. Posłużą one do wyjaśnienia jego przyczyn i okoliczności.

KPP Brzozów


foto: Krystian Świątek


DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."