Wypadek na ul. Bohaterów II Wojny Światowej w Brzozowie

BRZOZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Brzozowie na ul. Bohaterów II Wojny Światowej. W wyniku tego zdarzenia dachował osobowy volkswagen. Kierująca tym pojazdem została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj, kilkanaście minut po godz. 16 w Brzozowie na ul. Bohaterów II Wojny Światowej. Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania doszło do zderzenia  forda z volkswagenem. W efekcie zderzenia kierująca volkswagenem zjechała na lewy pas ruchu po czym dachowała i zatrzymała się poza jezdnią w pobliskim polu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku wypadku obrażeń doznała kierująca volkswagenem. Bezpośrednio po zdarzeniu karetką pogotowia przewieziono ją szpitala, gdzie pozostała pod opieką lekarzy.

Policjanci zabezpieczyli ślady i zebrali informacje o tym zdarzeniu. Będą one wykorzystane w prowadzonym postępowaniu.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."