Wypadek w Odrzechowej. 43-letnia kobieta ze złamaną ręką trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

23-01-2012

ODRZECHOWA. W wyniku wypadku drogowego w miejscowości Odrzechowa ucierpiała pasażerka samochodu m-ki Peugeot. 43-letnia kobieta ze złamaną ręką trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godz. 10. Kierujący samochodem suzuki 62-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego uderzył w pojazd wyjeżdżający z drogi podporządkowanej.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierowca peugeota, 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jadąc drogą podporządkowaną chciał włączyć się do ruchu. Dojeżdżając do skrzyżowania zauważył niewielką zaspę śnieżną, którą postanowił pokonać zwiększając prędkość. Rozpędził samochód, pokonał zaspę, jednak wyjechał na drogę główną, którą jechało suzuki. Kierowca tego pojazdu z uwagi na śliską nawierzchnię nie był w stanie zatrzymać swojego auta i zderzył się z peugeotem.

W wypadku ucierpiała pasażerka peugeota. Ze złamaną ręką została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.