Wypadek w Odrzechowej. 43-letnia kobieta ze złamaną ręką trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

ODRZECHOWA. W wyniku wypadku drogowego w miejscowości Odrzechowa ucierpiała pasażerka samochodu m-ki Peugeot. 43-letnia kobieta ze złamaną ręką trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godz. 10. Kierujący samochodem suzuki 62-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego uderzył w pojazd wyjeżdżający z drogi podporządkowanej.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierowca peugeota, 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jadąc drogą podporządkowaną chciał włączyć się do ruchu. Dojeżdżając do skrzyżowania zauważył niewielką zaspę śnieżną, którą postanowił pokonać zwiększając prędkość. Rozpędził samochód, pokonał zaspę, jednak wyjechał na drogę główną, którą jechało suzuki. Kierowca tego pojazdu z uwagi na śliską nawierzchnię nie był w stanie zatrzymać swojego auta i zderzył się z peugeotem.

W wypadku ucierpiała pasażerka peugeota. Ze złamaną ręką została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."