Wyproszony z imprezy sylwestrowej młody mężczyzna w ramach zemsty przebił opony w ośmiu samochodach!

POWIAT SANOCKI. W policyjnym areszcie trzeźwieje 21-letni mieszkaniec Kalnicy, dla którego sylwestrowa zabawa skończyła się na godzinę przed nadejściem Nowego Roku. To wtedy wyproszony z imprezy młody mężczyzna w ramach zemsty przebił opony w ośmiu samochodach. Właściciele wycenili straty na 10 tys. zł.

 

Młody mężczyzna wprosił się na imprezę zorganizowaną w Kalnicy przez grupę młodych mieszkańców Rzeszowa i okolic. Ponieważ zaczął się nieodpowiednio zachowywać, został z niej wyproszony.

Chwilę potem dwie osoby, które wyszły na zewnątrz na papierosa, usłyszały dochodzące z parkingu wystrzały i odgłos uchodzącego z opon powietrza. Okazało się, że w samochodach, jakimi imprezowicze przyjechali do Kalnicy poprzecinano opony.

Młodzi ludzie zauważyli ukrywającego się za kontenerem na śmieci młodego mężczyznę, którego wcześniej wyprosili z imprezy. Obok miejsca, gdzie się ukrywał znaleziono nóż. Ponieważ 21-latek był nietrzeźwy (w organizmie miał ponad promil alkoholu), zatrzymano go do czasu wytrzeźwienia. Dziś będzie przesłuchiwany.

KPP LESKO

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."