Z Pogonią Leżajsk o wojewódzki finał

LUDZIE ZE STALI: Piłkarze Stal Sanok zagrają z Pogonią Leżajsk (IV liga) o awans do wojewódzkiego finału Pucharu Polski. Po zwycięstwie w okręgu krośnieńskim, podopiecznym Ryszarda Federkiewicza pozostają dwie przeszkody na drodze do podkarpackiego triumfu.

Przypomnijmy, że w finale Pucharu Polski (okręg Krosno), sanoczanie pokonali Partyzanta Targowiska 1:0 po niezwykle dramatycznym spotkaniu, w którym otrzymaliśmy dwie czerwone kartki (Piotr Krzanowski, Paweł Mroczka). Warto dodać, że to właśnie zespół z Targowisk będzie naszym najbliższym ligowym rywalem. Wyjazdowy mecz o „punkty” już w sobotę, również o godzinie 17:00.

Przed rozpoczęciem batalii w ramach III ligi, Stal spróbuje udowodnić pucharową siłę. Wszyscy sympatycy piłki nożnej w naszym mieście dobrze pamiętają znakomite występy drużyny, które zaznaczyły Sanok na piłkarskiej mapie Polski. Trzymamy kciuki i wierzymy, że tak będzie i tym razem.

Pogoń Leżajsk – Stal Sanok, czwartek (24.05) godzina 17:00

Więcej informacji na stronie: www.LudzieZeStali.pl

Foto: Tomasz Sowa

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."