Z REGIONU: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu cieżarówki z samochodem dostawczym

BRZOZÓW. Kierujący iveco nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Rzeszowskiej z Bohaterów II Wojny Światowej w Brzozowie. Po zderzeniu trzech pojazdów, do szpitala trafiły dwie osoby.

Na szczęście ich obrażenia nie są poważne.
Do zdarzenia doszło wczoraj, około 14.30. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 19-letni kierowca iveco, włączając się do  ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy ciężarówki volvo przewożącemu drzewo. W zderzeniu uległ uszkodzeniu również trzeci pojazd, który nadjechał od Starej Wsi.

W następstwie tego zdarzenia, ranni zostali kierowca i pasażer iveco. Obrażenia uczestników to stłuczenia głowy, ale nie stanowią one zagrożenia dla ich zdrowia. Kierowcy byli trzeźwi.

Na skrzyżowaniu ulic Rzeszowskiej z Bohaterów II Wojny Światowej w Brzozowie ponad dwie godziny były utrudnienia w ruchu.

Kolizja spowodowana przez 19-letniego mieszkańca Jarosławia zakończyła się mandatem karnym.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność!


KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."