Z REGIONU: Zamarzł na własnej posesji

BRZOZÓW. 57-letni mężczyzna jest najprawdopodobniej pierwszą ofiarą mrozu na terenie powiatu brzozowskiego. Jego zwłoki odnaleziono wczoraj przy jego prywatnej posesji.


Wczoraj kilkanaście minut przed godz. 10 spacerujący mężczyzna zauważył człowieka leżącego przy jednej z prywatnych posesji w Brzozowie. Mężczyzna nie dawał oznak życia. O powyższym fakcie telefonicznie został powiadomiony dyżurny brzozowskiej komendy, który to następnie wezwał karetkę pogotowia i na miejsce skierował policjantów. Niestety lekarz stwierdził zgon.

Przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu. Nie jest wykluczone, że wcześniej  57-letni  mieszkaniec Brzozowa  pił alkohol. Na polecenie prokuratora zwłoki przekazano rodzinie.

Policjanci apelują o zgłaszanie pod numer alarmowy 997 wszelkich informacji o osobach, które znajdują się w sytuacjach zagrażających ich życiu – podczas panujących mrozów szybka interwencja może ocalić czyjeś życie.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."