Zatrzymani na gorącym uczynku

SANOK / PODKARPACIE. Dwóch młodych mężczyzn będzie odpowiadać przed sądem za przebywanie na terenie ośrodka bez zgody właściciela. Sprawcy kilkakrotnie wchodzili na teren ośrodka wypoczynkowego oraz domku turystycznego w Sanoku. 19 i 22-latek zostali ujęci przez współwłaściciela terenu wypoczynkowego i przekazani Policji.

Dwaj mężczyźni wychodzący nad ranem z domku letniskowego w kompleksie turystycznym przy ul. Biała Góra w Sanoku zostali ujęci przez współwłaściciela firmy, która dysponuje terenem wypoczynkowym. „Nieproszeni goście” zostali przekazani policjantom. Po wykonaniu czynności służbowych i przesłuchaniu świadków sprawcom w wieku 19 i 22 lata, zamieszkałym w powiecie sanockim, przedstawiono zarzuty naruszenia miru domowego. Z domków nic nie skradziono.

Dodatkowo 22-latkowi udowodniono dwukrotne wejście na teren ośrodka wypoczynkowego przy ul. Gajowej w Sanoku bez wiedzy i zgody właściciela. Te przestępstwa popełniono na przełomie października i listopada br.

Zgodnie z obowiązującym prawem za naruszenie miru, to jest wdarcie się do cudzego domu, mieszkania, lokalu albo ogrodzonego terenu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

KPP SANOK

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."