Zatrzymani na gorącym uczynku

06-12-2012

SANOK / PODKARPACIE. Dwóch młodych mężczyzn będzie odpowiadać przed sądem za przebywanie na terenie ośrodka bez zgody właściciela. Sprawcy kilkakrotnie wchodzili na teren ośrodka wypoczynkowego oraz domku turystycznego w Sanoku. 19 i 22-latek zostali ujęci przez współwłaściciela terenu wypoczynkowego i przekazani Policji.

Dwaj mężczyźni wychodzący nad ranem z domku letniskowego w kompleksie turystycznym przy ul. Biała Góra w Sanoku zostali ujęci przez współwłaściciela firmy, która dysponuje terenem wypoczynkowym. „Nieproszeni goście” zostali przekazani policjantom. Po wykonaniu czynności służbowych i przesłuchaniu świadków sprawcom w wieku 19 i 22 lata, zamieszkałym w powiecie sanockim, przedstawiono zarzuty naruszenia miru domowego. Z domków nic nie skradziono.

Dodatkowo 22-latkowi udowodniono dwukrotne wejście na teren ośrodka wypoczynkowego przy ul. Gajowej w Sanoku bez wiedzy i zgody właściciela. Te przestępstwa popełniono na przełomie października i listopada br.

Zgodnie z obowiązującym prawem za naruszenie miru, to jest wdarcie się do cudzego domu, mieszkania, lokalu albo ogrodzonego terenu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

KPP SANOK

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.