Zatrzymani na gorącym uczynku

SANOK / PODKARPACIE. Dwóch młodych mężczyzn będzie odpowiadać przed sądem za przebywanie na terenie ośrodka bez zgody właściciela. Sprawcy kilkakrotnie wchodzili na teren ośrodka wypoczynkowego oraz domku turystycznego w Sanoku. 19 i 22-latek zostali ujęci przez współwłaściciela terenu wypoczynkowego i przekazani Policji.

Dwaj mężczyźni wychodzący nad ranem z domku letniskowego w kompleksie turystycznym przy ul. Biała Góra w Sanoku zostali ujęci przez współwłaściciela firmy, która dysponuje terenem wypoczynkowym. „Nieproszeni goście” zostali przekazani policjantom. Po wykonaniu czynności służbowych i przesłuchaniu świadków sprawcom w wieku 19 i 22 lata, zamieszkałym w powiecie sanockim, przedstawiono zarzuty naruszenia miru domowego. Z domków nic nie skradziono.

Dodatkowo 22-latkowi udowodniono dwukrotne wejście na teren ośrodka wypoczynkowego przy ul. Gajowej w Sanoku bez wiedzy i zgody właściciela. Te przestępstwa popełniono na przełomie października i listopada br.

Zgodnie z obowiązującym prawem za naruszenie miru, to jest wdarcie się do cudzego domu, mieszkania, lokalu albo ogrodzonego terenu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

KPP SANOK

|
Pomoc Finansowa

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."